Регистрация: 18.09.23
Читательский охват:
июле 2023
27.07.23 - 02.08.23

Дуже гарний відпочинок !!!!

Відпочивала з донькою в цьому дуже доброму готелі одну неділю . Готель знаходиться у Чамьюва , від Кемер близько 15 хвилин їзди . Території готеля не велика, але нам це дуже сподобалося ! Так як я попросила на ресепшені номер більш тихіший , то мені дали номер на 0 поверсі -1021, мені дуже сподобалось що у номері завжди прохолодно не жарко , спали не включаючи кондиціонер . Номер звичайний , все працювало , ніяких проблем не було . Персонал готелю дуже сподобався , всі дуже ввічливі , приємні , відповідали на всі запитання з посмішкою ! Ресторан великий нам завжди вистачало місця . Що по їжі , то нам дуже все будо смачно , авжеж вибір не як у 5-ти зірковому готелі , але було дуже смачно та було що обрати . Багато зелені , овочів , фруктів , солодкого будо багато на вибір та всі вони дуже добрі ! Перші страви також завжди свіжі та смачні , м’ясні страви були, а саме : курятина , індичка , Мясо , печінка , риба , взагалі може обрати кожен для себе зо поїсти !

Моє загальне враження про готель залишилося дуже гарне ! Рекомендую цей готель для відпочинку , з дітьми , сім’єю !

Ирина оценила сервисы

Їжа територія працівники готеля пляж
Для мене не було
Добавлено 18.09.23 10:37 (1 089 символов в тексте)

14:45 18.09.23

Добрый день, Ирина ! Спасибо Вам за обратную связь и за ваши оценки ! Мы очень рады, что Ваш отдых прошел хорошо в нашем отеле ! Будем рады если вы приедете к нам еще !
С Ув. Alper ER !

Все отзывы Ирина (1)