Регистрация: 23.10.23
сентябре 2023
21.09.23 - 28.09.23

Проживание подтверждено документами

не погано відпочили навіть дуже добре

Свою відпустку в 2023 з родиною, з чоловіком і сином провели в готелі чамьюва біч. Від аеропорту їхали більше години до готелю. Готель не далеко від самого Кемера. Не поганий на зовнішній вигляд готель, правда не великий але нам і не треба великий.

Приїхали в готель близько 15:00, на обід вже не встигли, але після заселення перекусили на пляжі, було дуже смачна піца і картопля фрі. Відпочивали в номері 1307. Номер більш ніж достатнього розміру, ліжка застелені гарно, рушники у ванній кімнаті були, туалетний папір, шампунь, мило були.Прибирання кожен день, дуже добре.

їжа в готелі дуже смачна і свіжа, кожен день щось новеньке, великий вибір фруктів і овочів, була і риба і курка, індичка, яловичина. За обідом або вечерею в ресторані є бар де можна взяти будь-який напій за бажанням.

Фруктів багато, завжди вистачало, солодкий стіл теж дуже смачний. Хлопці офіціанти так швидко прибирають, оболдіти просто, розумнички. Пляж чудовий, великий, доглянутий, зручні лежаки.

Ввечером ходили по набережнiй, знайшли дуже великий хороший дитячий майданчик, так що рекомендую, від нашого пляжу в праву сторону йдіть і знайдете.

Морозиво, сигарети, воду і що потрібно додому, каву, чай, краще купувати в мережевих магазинах, поруч Мігрос, тому що в Маркетах дорого.

Инна Яременко оценила сервисы

пляж кухня територія
Добавлено 23.10.23 14:41 (1 270 символов в тексте)

16:31 23.10.23

Добрый день, Инна!
Благодарим за обратную связь, очень рады, что Ваш отдых в нашем отеле прошел хорошо ! Будем рады если в следующем сезоне снова приедете к нам !
С Ув. Alper ER!