Регистрация: 10.04.23
мае 2024
22.05.24 - 29.05.24

Проживание подтверждено документами

Відпочинок!)

Якщо коротко - відпочинок був чудовий!

Якщо довго і розгорнуто, то читайте:

День прильоту:

Потрапили до готелю о 6 ранку, номерів вільних не було, але начепили браслети, поставили в окрему кімнату речі і сповістили, що вже можемо користуватися всіми благами ол інклюзіва.

Посиділи в лоббі до 7 годин, пішли поснідали і пішла в басейн. О 9 повернулися до рецепції і нам сповістили, що номерів сьогодні не буде і відправили нас в сусідній готель Титан, який виявився десь +- такий самий по набору послуг. Зате нас там поселили одразу) Наступного ранку о 10-ій годині нас без проблем заселили в наш номер нашого готелю. Сприйняла цю метушню як пригоду, тим паче в якості вибачення подарили послугу сейфа і купон на матрас (той що платний на пляжі)

Їжа:

Їжа смачна, вибір шалений, багато овочів, кожен день був кавун, грейпфрут (також яблука абрикоси сливи). Їжа не занадто перчена, дитина без проблем їла.. Також хотілося б, щоб автомати з порошковими напоями не існували в готелях 5 зірок! Зваріть компот хоч якийсь, бо окрім чаю і води варіантів дитині не було. Далі. Вечорами на терасі завжди був гриль. Це справді смачно! Десертам можна співати оду) Чоловік на омлетній станції - неймовірний! Також на території басейну сидить жіночка і робить гезліме - дуже рекомендую!

Алкоголь:

Пиво вино червоне /біле джин віскі горілка - це все. З коктейлями тут не склалося геть, Один раз пішла в бар, попросила маргариту (8 євро, на хвилиночку) - мені принесли неймовірну гидоту, що складалася із солі і лимонного соку, пити було неможливо. Передивіться, будь ласка, знання барменів рецептури, бо це стидно за такі гроші таке нести. Також на барі було два типи коктейлів на основі тих самих порошкових напоїв. Ну таке. Коли ми день жили в Тітані, то там і Санрайз і Мохіто і Піна колада...

Чистота:

Чисто скрізь! Дуже доглянута як територія, так і столова, так і номери, ліфти, басейн - дуже було приємно!

Благоустрій:

Зелена територія, багато фруктових дерев, квітів. Із того, що побачила - апельсинове, лимонне і гранатове дерева. Кайф!

Сервіс:

Сервіс чудовий, коли до людей із посмішками, то вони справді стараються допомогти. Також при заселенні нам подарували пляшку вина і тарілку фруктів)

Море:

До моря йти хвилини 3 десь. Пляжна територія потребує догляду, шезлонги поламані, пляж в смітті, нема відчуття 5 зірок. Навіть 3 зірок, чесно кажучі не дала б.

Комфорт:

Тут особисто в мене були великі проблеми. Вони були через те, що вечірня анімація була прямо під вікнами і десь до початку 12 години спати було неможли, що дуже ДУЖЕ напружувало, враховуючи те, що в мене дитина, яка хоче спати і я сама жайворонок, що звик лягати о 9. Шумоізоляція між номерами чудова. Шумоізоляція в коридор - погана, щілина між підлогою і дрерьми- майже сантиметр, було чутно всіх.

Різне:

Ще мене дуже здивувало правило заміни пляжних рушників. В готелях, що мають 5 зірок - не має бути заміни рушників по понеділках середах і п'ятницях ще і у проміжку певних годин. Сходив на море - все, рушник мокрий, ще і у пилу (на пляжі дуже багато пісочного пилу). І от куди цей мокрий брудний рушник? На басейн? Що за абсурд, завжди в 5ках на пляжі і на басейні є будочки, які хоч 5 раз на годину замінюють рушник. Це дуже дивна економія, краще б в номері не кожного дня замінювали рушник - ніж на пляжних економити.

І ще маленький нюанс. Коли прибиральниця приходить в номер - вона ПОВИННА стукати, а не відкривати номер своєю карткою! Може я гола лежу, яке має право людина вриватися? Так само за годину до виселення прийшла робітниця готелю і своєю карткою відкрила номер, щоб нагадати нам, що ми виселяємося в 12. Це дуже псує відчуття особистого простору.

Масаж 40 баксів - дуже приємний

Інтернет 10 баксів за тиждень

Вечором роздають морозиво

В 10-15 хвилинах від готелю - красива мечеть

Але загалом відпочинком ми з доцею дуже задоволені, були і мінуси, але сервіс, смачна їжа і атмосфера таки дуже чудова!

Daria Hrynko оценила сервисы

атмосфера їжа сервіс вид на гори
шум рушники алкоголь
Добавлено 30.05.24 13:37 (3 931 символов в тексте)