Регистрация: 04.06.24
мае 2024
28.05.24 - 04.06.24

Проживание подтверждено документами
Корректный отзыв - не влияет на рейтинг

Все сподобалось, приїдемо ще🤩

Відпочивала з дітьми в цьому чудовому готелі з 28 квітня 2024.

Харчування-клас! Яловичина, баранина, овочі, риба, солодощі. Все смачно! На сніданки смачні омлети. Були оладки з джемами, різні сири і ковбаски, смак звичайно не такий як на батьківщині, але досить смачні. Ресторан на березі моря Східний - Арабський класний! Подача м'ясо на міні мангалі. М'ясо трохи жорстке, але подача вогонь! Італійська зі смачною пастою з білим соусом (Болоньєзе) нічим не гірша ніж в Італії, доречі шеф-повар в них італійка. На обід і вечерю є гриль, що не в кожному готелі є. Були завжди декілька видів мʼяса, риба і 2 рази в тиждень креветки з кальмарами. Особливо смачна їх національна вечеря в пʼятницю, раджу всім не пропустити. Я навіть не рахувала скільки мʼясних і рибних блюд було представлено.

Кімната в нас була після ремонту. Все новеньке в оливкових тонах з новою сантехнікою. В номері був телевізор з нетфліксом і діти були в захваті. Оборка в номері теж нормально. Приносили свіжі квіти кожен день) Махмед, той хто прибирав номер у нас кілька разів заходив за день до нас і питав чи все у нас все добре) міні бар кожен день поповнював(соки, вафлі, вола). Ми за все це йому інколи залишали чайові і він завжди крутив для дітей фігурки з рушників .

Сервіс - на висоті. Офіціанти дуже ввічливі. Завжди запитують Як справи) дуже швидко прибирають брудний посуд. Приносять напої.

Алкоголь-нормальний. У барі на даху дуже смачні коктейлі, дуже шкода що цей бар зараз за доп плату 😒.

Анімація-особливо не звертали уваги. Але є і йога і дартс і вечірнє програми. Пінна дискотека і різні розваги біля головного басейну.

Море шикарне. Риб. Риф. Захід як для дітей, там і з пірсу поплавати. Пірс класний, стійкий) багато барів. Лежаків багато. Лежаки комфортні зручні. Є зони 16+. Там взагалі тиша))))

WiFi не добре всюди ловив тому я купляла сім картку на вулиці ель меркато, що буквально 10 хв пішки можна дійти, там є різні магазини, кафе и МакДональдз .

В цілому нам сподобалося абсолютно все!!! Свою ціну готель повністю виправдовує , ми не чекали від нього чуда, але готель приємно здивував.

харчування нові кімнати локація басейни і море
поганий интернет
Добавлено 04.06.24 13:00 (2 110 символов в тексте)

12:02 22.06.24

Dear ОКСАНА!
Thank you for choosing the Amphoras Beach Resort and for posting your review. We are very glad to read that you enjoyed your stay with us and we hope to see you again in the future.
Best Regards,
Hotel Administration