Регистрация: 24.06.24
Отдыхала В одиночку в
мае 2024
16.05.24 - 30.05.24

Дуже сподобалось відпочивати тут

Відпочиваю уже не вперше в Єгипті , що можу сказати , лиш те що була дуже рада бачити аніматорів які працювали коли була на відпочинку , а особливо була рада бачити Вікторію і Катерину , це саме ті аніматори які від чистої душі допомагають та розважають всіх туристів , можуть допомогти порадами та по приводу таксі чи екскурсій , зорієнтують по місту та допоможуть)

Дуже була здивована персоналом , доволі ввічливий та приємний , це мене здивувало дуже )

Анімаційна програма на кращому рівні , просто вищий пілотаж . Зранку анімація працює з 10-12:30 , а також після обіду 16:00-18:00, як на мене це занадто багато часу , так як після обіду майже немає гостей на пляжі ) але була дуже рада , так як мене занімали всіма видами активності , від зарядки , йоги , аквааробіки і тд )

Їздила в клуб з дівчатами аж 3чи , це дуже хороша ідея розвіятись і розслабитися .

Прибирали в номері кожного дня , а їжа і правда була смачна і різна ❤️

интернет аніматори
кондиціонер не работает на рецепшен
Добавлено 24.06.24 17:24 (955 символов в тексте)

10:42 05.07.24

Dear Guest,

Thank you for your feedback on your recent stay in Ivy Cyrene Hotels. Our team appreciates your feedback very much, which is a great tool for more progress and success. May I thank you once again for your feedback and we look forward to welcoming you back in the near future.

Best regards,
Hotel Management

Все отзывы Valeriia Lavreniuk (1)