Регистрация: 06.08.24
июле 2024
29.07.24 - 04.08.24

1.3

НЕ РЕКОМЕНДУЮ

Хочу поділитись своїм враженям від відпочинку в данному готелі, і найперше що хочу сказати - готель НЕ вартує тих коштів які я заплатила, позиціонують себе як 5*,але насправді максимум 3. А тепер по порядку.

Ми приїхали о 7 ранку,заселення в номера починається о 14 год,якщо ви хочете заселитись раніше - потрібно платити 10 Є за кожну годину до заселення,але менеджер готеля зробив "знижку" і заселив нас в наш номер за 30 Є. Номер дуже малесенький, немає взагалі ніякого естетичного задоволення, кондиціонер розташовано так,що якщо ви його увімнкнете,то буде дути вам в обличчя, а без кондиціонера взагалі неможливо,бо дуже спекотно. Тепер лікуюсь після нього.

Територія готелю взагалі дуже малесенька,мало озеленення. Є басейн та гірки. Лежаків до басейну катастрофічно не вистачає, людям доводиться вставати о 6 ранку щоб зайняти лежаки, а це дуже не зручно на відпочинку вставати о такій порі. Гірки вмикають в деякі години.

Вихід до моря здійснюється через тунель,благо що вистачало всім місця на пляжі. На пляж приходять як гості готелю, так і місцеві жителі, тому подбайте про свої речі.

Їжа - дуже одноманітна і не завжди свіжа та смачна. Багато макаронів, рису, картоплі, курки,подавали рибу: форель,лосось,дорадо. Попадалась то підгорівша, то сира. Закуски були припорчені, а сири обвітрені. Десерти також не дуже смачні,за весь відпочинок лише 1 раз подавали пахлаву. Фрукти дуже часто попадались підзіпсовані, то підгнивші,то вдарені. Також бачила що люди їли креветки,але нам вони жодного разу не діставались,хоча ми завжди приходили на вечерю вчасно. Алкогольні напої місцеві і дуже поганої якості.

нет
Добавлено 06.08.24 12:01 (1 625 символов в тексте)