Регистрация: 04.09.24
Отдыхала В одиночку в
августе 2024
29.08.24 - 08.09.24

Проживание не подтверждено документами
Отзыв - не влияет на рейтинг
Отзыв написан из отеля

Добрі отпуск

Доброго дня,хочу написати свій відгук про готель,мені дуже і дуже сподобалось...В першу чергу хочу відмітити номери готелю,вони просторі ,чисті ,затишні...територія готелю ---багато зелені ,доглянуті клумби,чисті доріжки,пляж величезний,піщаний ,який прибирається постійно...,а море просто казкове,водичка теплюща,прозора ,з кольоровими рибками,їжа в готелі смачна і різноманітна ,окремо хочу сказати про аніматорів ,дуже привітні дівчата і хлопці,особливо хочу відмітити Машу ,дуже приємна і комунікабельна дівчинка,завжди усміхнена і привітна анімація в готелі теж різноманітна,кожного разу щось нове і цікаве...на пляжі працює бар ,де можна також смачно поїсти ,посмакувати морозивом ,піцою ,пивом і т.д.ще хочеться написати про екскурсії ,поїздка яхтою і підводний світ це щось з роду фантастики ,залишаться назавжди спогади про дайвінг ,якщо чесно то це і важко описати ,не вистачає слів щоб цю підводну магію описати,просто дуже велике різноманіття рибок ,коралів і всяких підводних штучок😉,своєю величчю вразили Єгипетські піраміди,там панує велич і загадковість ,одним словом екскурсії варті того щоб туди окунутися,ще хочу поділитися враженнями про ресепшен ,зустріли дуже привітно ....я щаслива що обрала саме вас!!!

все добре
Добавлено из отеля 04.09.24 11:34 (1 234 символов в тексте)

19:53 08.09.24

Дорога Наталья,
Дуже дякую, що поділилися своїми враженнями про перебування в Pharaoh Azur Resort! Ми дуже раді дізнатись, що ваш перший візит до Єгипту залишив у вас стільки позитивних емоцій. Нам приємно, що вам сподобалася атмосфера у готелі, різноманітні розваги, а також наша анімаційна команда, яка завжди намагається зробити відпочинок наших гостей незабутнім.

Ваші коментарі про смачну їжу та цікаві шоу, а також про красиву територію готелю дуже надихають нас продовжувати радувати наших гостей високим рівнем сервісу.

Дякую, що вибрали наш готель для вашого відпочинку. Ми з нетерпінням чекаємо можливості знову вітати вас у Pharaoh Azur Resort.