Регистрация: 16.09.24
сентябре 2024

Проживание не подтверждено документами
Отзыв - не влияет на рейтинг

Чудовий готель

Дуже сподобався цей отель, відпочивали в вересні 2024 року, дуже привітний персонал, робили все для нашого гарного відпочинку, особлива подяка Mr. Moataz Samak, який керує рестораном, постійно питав чи все смачно, чи може щось ще потрібно, їжа смачна, її багато, різноманіття мʼяса, риби, море продукти, дуже смачні десерти, фреш з манго, полуниці взагалі любов 🥰), дуже уважні офіціанти, весь персонал ввічливій і уважний, дякую вам велике). Також особлива подяка Mr.Ibrahim Emam, який керує ресепшеном, все що нам було потрібно виконувалось тут і зараз, він приділяв богатому уваги і свого часу для вирішення будь яких питань, виділив нам кращий номер без доплат, цей керуючий займає прямо своє місце, дуже вдячна за увагу в оперативність в будь яких питаннях. Територія готелю дуже велика і доглянута, є 2 басейни, великі і навіть зона джакузі є, доглянуті газони, багато пальм, зелені, номер великий і чистий, прибирання кожен день, замінювали рушники, добавляли засоби гігієни, анімація також була кожен день о 22:00 біля головного ресторану, анімація ненавʼязлива, всі молоді дівчата та хлопці, ввічливі та постійно в гарному настрої, до моря йти 5 хвилин від номера, пляж дуже красивий є але пологого входу до моря немає, є пірс з входом до моря, в цілому відпочинок був дуже класний, я вдячна всьому персоналу готелю. Повернемось до вас знов 😁

їжа персонал гарна територія.
немає
Добавлено 16.09.24 20:27 (1 378 символов в тексте)