Регистрация: 24.09.24
сентябре 2024

Рекомендую!!!

Щойно повернулись додому і хочу залишити відгук. В цьому готелі відпочивали вже не в перше. Минулий раз був інший власник. В 2024 році готель змінив назву, персонал та відношення. 1.Розміщення готелю чудове, мальовничі види на гори , море що ще потрібно в Туреччині . До моря зовсім близько , враховуючи що це 2 лінія . Пройтись по алейці через магазини , пальми та бриз моря саме задоволення . 2.Харчування просто шикарне , для мене як для людини яка взагалі не їсть турецьку кухню і дуже вибаглива в їжі , було достатньо всього і навіть більше ніж можливо . Різноманіття страв , вони дуже смачні . Повара молодці на всі 100% , це видно що готують з душею . Я спробувала все тільки на 30% всього що там було . Про їжу не турбуйтесь , ви залишитесь задоволені , це в тому разі якщо ви не звикли до лакшері блюд. 3. Номера комфортні для проживання . Все необхідне є. Якщо є якась проблема в поломці чи виправлені , персонал реагує миттєво . Це дуже радує коли тебе чують і реагують з такою швидкістю , в цьому окрема заслуга власника та персоналу . Зважаючи на те що 99% персоналу спілкується виключно Турецькою мовою і перекладачем Гугл. Але зрозуміти жестами теж можна один одного . 4. Є моменти у вечірніх розважальних програмах , в основному вони загострюються на Турецьких відвідувачів готелю , тому що мова спілкування ведучого саме Турецька і не все зрозуміло . Як для мене мало різноманітних програм . Караоке , де співає майже всі пісні ведучий та дискотека . Турецька ніч це окремий вид діяльності , вона була неперевершеною , повара готували прекрасні блюда, де можна було побачити національність Туреччини в їжі . Як вони презентували їжу, торт і себе це було просто неперевершено . Танці, звичаї , колорит просто вау . Це побачити має кожен . Можна писати ще дуже багато але достньо того що люди коли задоволенні дуже мало пишуть відгуки , в основному пишуть тільки коли їх щось невдовольнило . В загальному готель чудовий , ввічливий персонал , все добре , якщо не причеплятись до деталей . Приїжджайте та насолоджуйтесь , залишайте нагатив вдома і тоді ваша відпустка буде чудовою. І як я кажу завжди, залишайтесь людьми , бо нелюдів які вбивають людей в інших країнах і так багато . Слава Україні

Добавлено 24.09.24 14:28 (2 211 символов в тексте)
Все отзывы Дарина М (1)