Регистрация: 25.07.15
мае 2011
20.05.11 - 04.06.11

тільки недавно повернулися з цього готелю. Маса негативу...

тільки недавно повернулися з цього готелю. Маса негативу.

1-Анімації немає. Аніматор не володіє жодною мовою,тільки ходить і питає *КАК ДЄЛА* все.

2-Харчування жахливе. картопля,рис макарони,соя,іноді огризки курки,огірки,помідори,перець.(це все що було їстівне)фрукти-апельсини,1 раз дали абрикоси,1 раз полуниці і це все за 2 тижні відпочинку.

Посуд міг бути жирний не вимитий!!!! І замість бокалів і стаканів одноразова посуда!!!!!!!!!

3-Пляж таке враження,що не їхній, а міський. Є лежаки, матраси, зонтіки і все. Бару на пляжі,як нам було заявлено,немає.Захід в море дуже небезпечний,з дітьми взагалі не рекомендую.

4-номер стандартний,при заїзді залишаєте 20 у.о. за пульти.

5-Території взагалі немає. При вході в готель,справа басейн і бар і це все що є з наявної території

І ще найбільшим потрясінням для нас були перекуски на протязі дня. Після того як ми їм нагадали,що таке має бути,нам щодня близько 4 години до бару біля басейну(одного єдиного)приносили кошик з сухим печеням....все!!!!!!!!

Можна писати ще багато негативу,але пораджу одне,ми *повелися* на дешеву ціну і довгий відпочинок,тепер після пережитого,маємо гіркий досвід і впевнено можна сказати,що краще поїхати на тиждень в нормальний готель,ніж на 2 тижні в Арес. Не рекомедую,я б туди безплатно вдруге не поїхала!!!!

Добавлено 06.06.11 17:05 (1 302 символов в тексте)
Все отзывы христина (8)