июне 2012
01.06.12 - 15.06.12

3.7

Мої враження про Єгипет.

В Єгипті відпочивали вперше.Готель нам рекомендували в турфірмі та й відгуки були непогані.Але вперше захотілося поділитися своїми враженнями,оскільки вони були гіршими ніж сподівання,але про все попорядку.

1.Номера - "совдепівський варіант"...Сантехніка лікарняного рівня,у таку ванну лягти не хочеться категорично.Ані мила,ані гелю для душа не дають,лише шампунь.На моє запитання чому немає мила?- на рецепшині відповіли,що не передбачено,прошу купити собі в аптеці.Першої ж ночі дитину покусали мурахи,думали просити змінити номер,але нас запевнили ін.туристи,що у всіх номерах така ж ситуація.Прибирати номера приходять щодня.

2.Пляж - досить непоганий для відпочинку з дітьми,оскільки захід в море пологий.Обов"язково рекомендую брати зі собою маску чи окуляри,оскільки близько берега є можливість побачити різних риб.Лежаків вистачає для усіх,матраци дуже зручні.Мінус в тому,що пляж обгороджений з обох боків і немає жодної можливості погуляти по набережній,як ми це робили у Туреччині.

3. Харчування - кухня як на мене досить смачна,хоча різноманітності бракує.Я маю на увазі асортимент салатів,відсутність зелені.З фруктів в цей період були лише фініки,на сніданок порізана кубиками диня та апельсини..За 11 днів одного разу дали кавун,товщиною скибок у 0,5 см.Бананів і тих було мало.Зате було м"ясо,курка та не було сої !З морепродуктів лише морський окунь.Хто любить тушковані овочі - зможе собі догодити,готують їх дуже смачно.

.Біля готелю є два ресторани - італійської та китайської кухні.При виборі готелю нас запевняли у можливості по 1разу скористатися ними,навіть при зустріч,і гід у готелі нам це повторив.У нас обох з чоловіком під час відпочинку був день народження, тому ми запланували собі побувати у цих ресторанах саме в ці дні,але... нам запропонували лише 25% знижк, на що гід сказав,"ізвінітє я етого не знал..."

4.Територія - чисто, скромно.Басейн малий та без горок.Працює до 18 год.Анімація ніяка...

Найкращі враження від теплого чистого моря та екскурсії на катері.Раніше ми відпочивали у Туреччині у 4-х та 5-ти зіркових готелях.Цей готель дещо нижчого рівня.

Добавлено 03.07.12 00:34 (2 113 символов в тексте)