Регистрация: 07.04.13
сентябре 2011
01.09.11 - 15.09.11

2.3

приіхавши пізно вночі з'ясувалося,що наш номер зайнятий(хоч...

приіхавши пізно вночі з'ясувалося,що наш номер зайнятий(хоч ми замовляли його ще в квітні!).потім спантеличений господар(до речі класний) повіз нас з 4 річною доцею(яка заснула стячи від перевтоми!)в свій 5 зірковій готель кудісь в глиб гір і там розташував на ніч.наступного дня після скандалу з нашим туроператором нам запропонували там залишитись,але ми не захотіли,через дуже погане розташування(готель далеко в горах на відшибі,далеко від населених пунктів,а до моря на пляж возять бусиком 15-20 хв до нашоі ж Sofia)

номер-нам дали на 1 поверсі з видом на море(про це наполягали ще в квітні як бронювали) студіо.цей поверх фактично класичний підвал,тому було волого.хоча враховуючи,що кондиціонера там не було виявилось добре.номер більш,ниж скромний - 2-спальне ліжко(для дитини не було додаткового спального місця,хоч оплату за дитину взяли!!!) тому спали ми всі троє разом(я зчоловіком і дитиною) спали на одному ліжку.2 приліжкові тумбочки і шафа.

кухонний куток-умивальник,електрочайник і посуд(горнятка,тарілки і кілька баняків)плитки не було

харчування -не дуже,але голодними не були ніколи.завжди давали все те саме,лише інколи була 1-2 нові страви як пощастить.до речі,своєі ідальні(рестораном це не назвеш)в них нема треба йти в іхню софію біч,ще один іх готелик трохи гірший,ніж мітос.але це не далеко.

персонал-це найгірше, дотепер не можу забути.в них працюіє одна молдаванка-Свєта,вона в них і офіціантка і працівниця кухні в кафе при готелі і прибиральниця ! і адміністратор-все в одному!!! така нагла!!!!вічно заглядає в твій гаманець і моло не вимагає в тебе гроші!спочатку при заселенні почала нам втирати,що ми такі хитрі за ціною софії хочемо мітос !!!!!(хоч ми замовляли і оплачували ще в квітні і ніхто нам про ніяку доплату не казав,навіть господар по приізді),що це різні ціни і т.д.при виселенні сказала,що дозволить нам пізніше здати номер,бо шкода щоб дитина довго не чекала на вулиці наш трансфер до аеропорта.а коли ми не дали ій грошей(зайвих вже не було)а просто подякували ій передумала і майже вигнала нас з номера! а ще вічно стогнала,що криза чоловік без роботи а в неі 4 дітей !одним словом вічно вициганювала в нас гроші.було дуже неприємно !вічно приставала до нас !а ще огидна мамаша господаря,яка постійно сиділа під час всіх прийомів їжі і дивилась хто скільки брав їжі і вічно по-грецьки верещала,якщо хтось на її думку забагато брав.а коли чоловік йшов в Самарію і я брала сухий пайок,то бігла на кухню верещала,що забагато дали.

територія і природа -це найбільший плюс.дуже затишна бухта,де море ніколи не штормить.пісочок,пологий захід.Супер !хто з малими дітьми то на пляж сюди.затишний спокійний сімейний відпочинок,але готель краще вибрати інший.поруч був дуже милий- Bali beach чи якийсь інший.

загалом,якби не огидно противна Свєта і мамаша господаря(хоч сам господар дуже класний,але його ніколи нема) все було б непогано.тому більше б не поїхала саме в цей готель,а от в Балі дуже навіть хочу!!!

Добавлено 07.04.13 21:24 (2 958 символов в тексте)

18:44 15.04.13

>>приіхавши пізно вночі з'ясувалося, що наш номер зайнятий
Кляти москалi все заселiлi! =)

21:07 12.05.13

Свету знаю лично, и всё, что здесь написано - это не про неё!

11:07 13.05.13

Читать невозможно, пишите по-русски!

23:23 25.05.13

Очень странно, что Вы пишите отзыв через 2 года после отдыха. Света абсолютно замечательная, я только что из этого отеля.

20:42 07.07.13

ох і добре ви брехати вмієте))))
я приїжджаю вже 3 рік, і жодного разу не бачив нічого поганого!!!

Отель очень уютный и хороший,я вот прилетаю 16 июля на 10 дней снова,питание мне нравится,чисто,аккуратно,красиво!!!И вообще говорить такую брехню про Свету поступок не мужчины а тряпки,уж лучше бы промолчали чем позориться и говорить неправду(
Всем туристом до встречи на Крите в нашем уютном отельчике.

12:22 15.07.13

как мило писать на российском сайте на украинском языке. да еще и такую чепуху)

13:56 07.06.14

Хохол негодуэ))))