Регистрация: 17.06.12
июле 2013
04.07.13 - 18.07.13

2.3

Для третего сорта (креветки)

Почну з того, що в Єгипті не вперший раз (>10) відпочивав у таких готелях як Sol Y Mar Club Makadi, Sea Life, Royal Albatros Moderna, тому є з чим порівняти.

Приліт. По прилету Вас зустріне гід який запропонує купити в нього візу за 20$, невірьте йому, якщо ви зібралися на екскурсії, то після заповнення еміграційної карти по коридору зможете самостійно купити візу за 15$, якщож ви нікуди не зібралися, то в картці заді пишете SINAI ONLY, віза безкоштовна.

PS. Ганьба таким працівникам із зустрічаючої сторони. (ТУІ)

Готель. Прилетіли ми пізно по місцевому 2315 (З Україною різниця в 1 год), тому в готелі були десь 0020. Посилили швидко без доплат, дали номер 8120 і дали сухий пайок, якраз тут і був перший облом. Прийшовши в номер вирішили хоча б трохи перекусити, а весь сухий пайок зіпсований (нагадаю готель 5 зірочок), я відніс на рецепшин жодної реакції. Розташування кімнати як ми зрозуміли пізніше для нас було дуже класно.

Кімната. Як для 5 зіркового готелю це неприпустимо (нагадаю є з чим порівняти). Нас відпочивало два дорослих та одна дитина. На всіх нас у кімнаті був один стільчик, і ще один на балконі. У кімнаті щоб знайти розетку треба трохи помучитися, ми знайшли одну десь знизу біля балкону, на мою думку використовується для пилососа, та другу виключивши торшер. Я думаю ви мене зрозумієте чому я це пишу, де зарядити елементарно телефон, приходиться його ставити на землю. Чайника та інших аксесуар в номері немає, як для 5 зіркового це(((. Кого цікавить телевізор, це не плазма. В номері прибирали так собі. Перебуваючи в інших готелях я завжди залишав чайові, тут навіть не було за що. Якщо на трьох нам залишали два полотенця для душу. Номер знаходився на першому поверсі, вихід на терасу не замикався, а закривався на ланцюжок (5 зірок).

Територія. Складається з двох готелей Спорта і Фронта. Спорт друга лінія, ну а Фронт перша. На території Спорта басейн з горками, дитячий клуб Тукан, тенісні корти, футбольне поле, конюшні для коней. На території Фронта пляж басейн, та декілька ресторанів про які скажу пізніше.

Ресторан. Ресторан готеля Спорт (надалі я буду його називати колгоспна столова). Гості Спорту можуть харчуватися в колгоспній столові (сніданок, обід та вечеря), та в італійському ресторані (сніданок та обід, вечеря тільки в неділю напитки всі платні). Поговоримо про колгоспну столову в 5 зірковому готелі. На ваш вибір всього навсього два види м’яса, з фруктів фініки варені, порізані апельсини і все (за все це вам прийдеться за свої кошти ще повоювати). Сама ж Tatsiana Zhyvitskaya харчується у фронті.

Море класне.

Обслуговування. До українців, росіян відношення як до третього сорту. Лише на горизонті з’явився європеєць то всі як штик. У фронті навіть їм дають інші бірочки (для русо сині, для євро зелені).

Висновок. НІВ’ЯКОМУ РАЗІ НЕ ЇДТЕ В ЦЕЙ ГОТЕЛЬ, ДОПЛАТІТЬ ДЕКІЛЬКА $, ТА ВІДПОЧИВАЙТЕ В ІНШОМУ.

І ще одне для тих хто їв креветки всім великий привіт)))

Добавлено 23.07.13 21:46 (2 950 символов в тексте)

16:09 29.07.13

Меня всегда удивляло, ну почему в отелях все приезжие с Украины говорят на русском, а вот отзыв пишут на мове?

23:39 03.08.13

Для кого отзыв написан на ресурсе с расширением .RU ???

17:49 14.08.13

Кто-нибудь понял чем ему (ей) отель не понравился?))) А то уж больно интересно за что такие низкие оценки))

19:51 14.08.13

Для Sargo71 (москаля) ви тут не одні лише читаєте відзиви, і чого ви взяли що це лише тільки російський сайт. Я читаю на різни мовах і на різних сайтах, а вам що слабо, знаєте лише маскальську мову і все?

Для Hrizantema14 не буду повторюватися

Для Татьяна, а ви уважно читали?

21:53 15.08.13

что то тут уже бендеровщиной запахло ! "Москали" "москали" ! Да!!!! Мы МОСКАЛИ ,а вы ХОХЛЫ ну и дальше что? Действительно ни фига не понятно , и злиться на то что вас не поняли смешно ! Раз вы такой полеглот продублируйте для нас "Москалей" со своего "хохлятского" на наш РУССКИЙ ЯЗЫК ! Спасибо))))))))))))))))))

00:02 16.08.13

А чому немає претензий до Sargo71, Hrizantema14? Якщо їм не подобається відгук не читайте!!!! Я не пишу про їхні відгуки чому на українській мові не пишете!!!

16:29 22.08.13

А зачем хохлятский язык на русском сайте?? У вас есть Турправда, там и отрывайтесь по мове, если на русском писать не хотите.Ни черта не понятно о чем написано. И не понятна позиция сайта, зачем это в эфир пропустили

20:09 26.08.13

УКР: vmluchko, Ви б спочатку українську вивчили, а не ганьбили і себе і мову, а потім починали ділити людей на москалів та хохлів. А то пишете на якійсь безграмотній "азірівці" та ще й огризаєтеся. Соромно за таких співвітчизників-вискочок, бо через них складається стереотипне відношення до всього народу.

РУС: vmluchko, Вы бы сначала украинский выучили, а не позорили и себя и язык, а потом начали делить людей на москалей и хохлов. А то пишите на какой-то безграмотной "азировке" и еще и огрызаетесь. Стыдно за таких соотечественников-выскочек, потому что из-за них складывается стереотипное отношение ко всему народу.

21:52 26.08.13

In Berd, я бачу ви справжній українець, Ви спочатку прочитайте коментарі тих ........ , а потім судіть. Чому вони відносяться до нас як до нижчої раси "вот отзыв пишут на мове", я нікого не обідив у відгуку і його я залишив на багатьох сайтах, неподобається не читай і своє "фе" тримай присобі!!!!!

22:10 29.08.13

Добрый день, Уважаемый гость!
Прежде всего хотелось бы поблагодарить Вас за выбот нашего отеля для отдыха с Вашей семьей и за то, что ВЫ нашли для нас время поделиться своим мнением о нем. Все Ваши комментарии были донесены до нашего руководства, но позвольте нам прокомментировать некоторые из них:
• Мы рады, что Вы остались довольны расположением Вашего номера.
• Также позвольте Вас проинформировать, что согласно контракту с Вашей туристической компанией, чайник и прочие аксессуары предоставляются в номер за дополнительную плату.
• В стандартном номере нашего отеля в наличии есть 6 розеток: 3 из них расположены за тумбочкой с телевизором (они предназначены для мини бара, телевизора и настольной лампы), одна розетка находится слева от балкона, еще одна – справа около журнального столика, также одна розетка имеется в ванной комнате.
• В нашем ресторане на обед и ужин всегда представлены мясо, курица и рыба с различными гарнирами.
• Кассаемо питания сотрудников отеля, позвольте Вас проинформировать, что это происходит в соответствии с их контрактом.
• В отеле Фронт действительно представлены два вида браслетов – синие и зеленые. Синие браслеты предназначены для гостей туристической компании ТУИ, так как у них более расширенная программа AI Select, гостям других туристических комнаний предоставляются зеленые браслеты в соответствии с их программой AI.
Еще раз спасибо Вам за то время, которое Вы нам уделили.
С Уважением, Администрация отеля Concorde El Salam Sharm El Sheikh.

15:22 03.09.13

Ще раз наголошую кому не цікаво і не вміє читати на хохольській мові читай те відзиви на москальській!!!

19:17 29.09.13

vmluchko, во первых не "відзиви", а "відгуки". А во вторых - полностью поддерживаю In Berd. Из-за таких вот и думают про весь украинский народ плохо!

22:31 29.09.13

Ще раз для ТУПИХ українців пишу: у відзиві (хто не знає української мови ) я жодним словом не обмовився про ту чи іншу націю. Якщо якомусь москалю не подобається мій відзив на українській мові то неха не читає. Я висловив свою думку для тих хто хоче відпочитвати у цьому готелі і мова йде тільки про готель!!!!

Все отзывы vmluchko (3)