июле 2013
01.07.13 - 15.07.13

Готель розміщений чудово. До пляжу 5 хв( пляж досить класний...

Готель розміщений чудово. До пляжу 5 хв( пляж досить класний і безкоштовний + зі всіма розвагами). Поряд купа кафешок, де можна смачно і недорого поісти.

Номера в готелі супер. Є всі умови( міні кухня, посуд, електрочайник, тостерниця, фен, утюг). Номера просторі і комфортні. Прибирання на високому рівні, якщо попросити прибиральницю - зробить все без лишніх чайових. Взагалі персонал дуже приємний)

Харчуватися тільки сніданками, то вони були трохи одноманітні, але смачні. Але рекомендую їсти в кафе поряд з готелем, порціі мегабайт великі і недорогі.

Загальне враження від готелю чудове, на Наступний рік обиру його знову! І до речі ніхто не порушує тиша вночі, зразу це зупиняється охоронцями. Так що раджу всім цей готель.

Добавлено 10.08.13 11:31 (736 символов в тексте)

10:38 10.09.15

По-поводу "ніхто не порушує тиша вночі" вообще улыбнуло!!! Сразу видно, что человек даже мимо не проходил возле этого отеля!!! А как же английские студенты, беснующиеся всю ночь под не затихающую до 07.00 утра музыку??? Какая охрана? Ее там просто нет!!! Это проходной двор, а не отель, который от дороги отделяет лишь живая изгородь высотой по пояс!