Регистрация: 19.09.13
Отзыв об отеле Sunrise Royal Makadi Resort (отель был переименован 01.01.17)
сентябре 2013
31.08.13 - 07.09.13

Наш прекрасний відпочинок у Хургаді.

Дуже сподобався відпочинок у готелі Санрайз Роял Маккаді. Добралися ми пречудово.До готелю від аеропорту добралися впродовж 45 хвилин.Обслуговувала нас турфирма Тезтур.

Про номер: поселилися ми у корпусі номер 11-близько до моря і до дитячого майданчика-це було дуже зручно,адже основною ціллю нашої був саме відпочинок на морі,та і дитині було близько ходити у Дитячий клуб,який був у 30 секундах ходи від нашого корпусу.Номери чисті,балкон,душ,телевізо,кондиціонер.Міні бар заповнили лише 1 разу,хоча водички хотілося попити більше (газованої,солодкої,бо звичайна питна вода була постійно) Прибирати у номері не було потреби щодня,але рушники змінити варто було,оскільки після перебування у соленому Червоному морі душ приймали досить часто.

Про харчування: їжі достатньо на будь-який смак,проте вона за смаковими властивостямт відрізнялася від національної української кухні. М"ясо смажене як на мій погляд було несмачним і буженина також,але може комусь і подобалося.Я зауважила,що немає страв із буряка червоного ( це я зауважила майже одразу,адже люблю дуже наш український борщ і салати з буряка).Не було також курячого бульону,що вважається майже дієтичною стравою,але був гов"яжий бульон і різноманітні супи овочеві,грибні і рибні...До слова скажу,що і рибної ухи теж не було))))))))))))))))Я для себе та своєї рідні підібрала харчування із овочіів,салатів,гарнірів і супів.Ковбаксні вироби на любітеля, як то кажуть,бо не мають того смаку,що у нас.Донечка полюбляє сосисочки і ковбаски,проте єгипетські не хотіла їсти (але по прибутті додому добрячу порцію сосисок все ж подужала)))))))))))))))).Багато фруктів(яблука,апельсини ,банани,ківі,солодощів,запіканок на будь-який смак. Є там і дитяча частина основного ресторану Шахерезада (тут шведський стіл),що носить назву Алладін.Там є дитячі столики із кріслами і поряд з ними столи для дорослих-така ідея харчування дитячого дуже вдала,бо дітки мають можливість самі собі страви обирати для свого споживання.

Про анімацію: аніматори працювали майже цілодобово,що приємно тішило: на пляжу,біля басейнів,на диско вечірньому+ще й щовечора проводили вечори розважальні(початок був о 21,30 годині).Була ждискотека і для діток,розпочиналася о 20,00-ми на неї з донечкою щодня ходили-нам подобалося-дитина раділа і нам було з того приємно,бо і ми відпочивали і дитина теж.Лише одного разу зауважила,що під час дитячої дискотеки аніматори дитячі по одному покинули діток самих-мені це не сподобалося-дітки на сцені амфітеатру танцюють,а аніматорів немає,а до закінчення самої дискотеки залишалося цілих 10 хв.Краще було б ,якби дітей відпустили і сказали,що вже закінчилася дискотека,а не лишили їх там напризволяще. Я за тим всім спостерігала і в результаті дитину з-абрали гуляти.

Про пляж: чисто,гарно,тепло,є корали ,проте не одразу при вході в море- це зручно,бо є місце для дитячого купання на пляжу.

Про інших туристів: не сподобалася надмірна увага арабських туристів до нас,наче дикі -з фотіками бігають за українськими туристами щоб зазнимкувати нас у купальниках.Я звичайно ж розумію,що то у них такі відсталі від життя погляди,звичаї,традиції,але таке "полювання" за купальниками нам не сподобалося,ми ж не тикали пальцями на їх жінок,котрі з ніг до голови одягнуті були і взуті- і то отак купатися у воду ходили,а потім у тому ж одязі ходили обідати в ресторан і так само ж і засмагали (в одязі!!!) під сонцем 36 градусів.А ще-арабські діти ворожі ставилися до наших дітей (під час дискотеки для дітей),хоча наші діти навпаки- раділи їх присутності там.Надалі ми б обирали для відпочинку готелі ,де арабів поменше відпочиває,щоб вони нам дискомфорту не створювали.

Що нас приємно втішило- так це відсутність російських туристів,котрі славляться в поганому значенні як любітелі зловживати спиртними напоями.Не було п"янок,криків,співі на весь корпус.Так що відпочинок наш пройшов вдало.

Добавлено 19.09.13 22:48 (3 945 символов в тексте)

08:54 25.09.13

Для кого писали отзыв? Здесь все пишут по-русски.

20:20 25.09.13

Есть люди, которым интересно почитать отзыв на родном языке.

15:56 26.09.13

Может и пишут по-русски,но не все,не для всех же русский является родным языком .Это я отдельно для первого отзыва ответила,чтоб сразу прочитали.Мне на родном языке изясняться проще, а если уж нужно перевести мой отзыв об отеле-попробуйте использовать переводчика-онлайн,потому как переписать весь мой отзыв на русский-это долго,уж извините за откровение)))))))))))))))).Я тот отзыв около часа творила и вспоминала ...А воопще,нам понравился отель.

16:23 26.09.13

Ой,если б не первый отзыв...огромнейшее вам спасибо, я б не заметила того,что написала не туда отзыв... отель наш был другим извините-перепишу куда надо.

08:44 03.10.13

Есть другие сайты, где пишет каждый на своем языке. Это очень неудобно. Могу подсказать ссылку. Я на этом сайте общаюсь потому, что все на русском.

08:48 16.10.13

Читаю и удивляюсь!!! Человек написал отзыв, очень интересный и полноценный!!! Что за пред взятое отношение к украинскому языку??? То что вы не понимаете- это говорит лишь о том , что вы не столь образованы, и не знаете этого языка!!!!

23:07 16.10.13

Похоже это про САНРАЙС ГАРДЕН БИЧ написано..... Тоже классный отель !!!

21:04 12.09.14

Может,название поменялось)))))

21:05 12.09.14

Для тех, кто не ограничивает свои знание Только русским))))

13:20 13.09.14

Странно, что понятие "образованность" включает в себя знание украинского языка.

Все отзывы Люба (4)