Отдыхал В одиночку в
сентябре 2010
01.09.10 - 15.09.10

прочитала відгуки про цей готель і аж шарахнулась! я...

прочитала відгуки про цей готель і аж шарахнулась! я відпочивала в ньому в 2010 році, - приїхала реально в захваті! по черзі:

1) приїхала - відразу заселили, сам адміністратор заніс сумку, показав номер, що і як користуватися і т.п.

2) сейф дійсно платний 10 дол, я собі взяла, але чесно скажу можна було й не брати!) не чула там аби щось зникало, сама ж із сейфу навіть ключ не виймала, придбала тому що тур оператор порокомендував

3) кормили, я не вибаглива у їжі але дійсно смачно кормили, овочі (огірки, помідори, болгарський перець), сири (мінімум три), шинка чи якісь там ковбаси, завжди два вида супа було, гаряче картопля фрі, рис, або що, давали рибу, телятину, курятину (одне блюдо в один прийом, тобто на обід наприклад телятина), варені яйця, декілька видів маслин, йогурти, мюслі і т.п...серйозно якщо там хтось залишася голодний то для мене шок, невже вдома він готує на багато більше страв?! солодкого завжди два-три вида, фруктів дійсно було не багато і нарізаним кусками...але коли ти наїдався то особливо і не переймаєшся що фрукти лише яблука чи кавун!)

4) анімація. - на той час там був Амір - від якого всі і хлопці і дівчата були в захваті, у нього була недільна програма, тому якщо хтось відпочивав два тижні - тому повторялось, а хто на неділю - саме воно! завжди весело із конкурсами і танцями! до речі, якщо включали якийсь національний танець то його танцювали всі турки (і бармен і господар і офіціант) дійсно дуже гарно і круто і приємно

5) для дітей - вдень також і дискотеки влаштовували і розваги! навіть мамочкам від душі було гарно не лише дітки)

6) ввечері після 23-ї коли молодь хоче продовження - то пропонували дійсно виїздну дискотеку за 7-м доларів...дорого? не смішіть, вас посадять відвезуть, пригостять одним коктелем і привезуть і це все входило у вартість, якщо ви додатково хочете чи пиво чи коктель то впринципі дорогувато (але я дівчина, мене пригощали)

7) пляж - пісчаний, вийти з тотелю пройти один будинок і перейти дорогу (далеко?!, мені, - ні!) там дєжурить якийсь дядічка, який не те що лежан на місце поставить (як написала дівчина у попередньому відгуку) а навпаки поставить його там де ти попросиш, і парасольку поставить і щось там на турецькому розкаже...я не знаю, кому таке не сподобається! і я йому ніяких грошей за це не давала! в морі є камні, а що в якомусь морі каменів не має(?) в Алушту поїдьте (побачите?!)

8) постіль змінювали лише один раз і рушники також за тиждень раз, номер прибирали щодня

9) ну дійсно коли читаєш відгуки починаєш сміятися, я особисто відпочивала по гарячій путівці, тобто за дешево і за ті гроші - ну я масу задоволення отримала, адже суть не в ціні, а суть у настрої та сприйнятті! мене смішить коли людина вдома їсть суп, і міняє постіль раз на два тижні - пише у відгуках що там срач і повна фігня! повна фігня це коли ви платите 2000 дол і отримуєте такий готель, а коли їдете за 800 - то це нормально! перестаньте думати що вам мають лезати "ж" бо ви турист! відносьтесь до персоналу як до людей так само до вас відноситися будуть! мене знали всі на ім"я, коен якимось чином вніс якусь часточку у мій відпочинок - і я залишилась задоволеною! чого і вам бажаю, візьмість з собою настрій на відпоинок (і пару пляшок "настрою" у дьюті фрі) і коден відпочинок буде пречудовим!)))

Добавлено 17.05.14 13:38 (3 307 символов в тексте)