Отдыхал C маленькими детьми в
июне 2014
11.06.14 - 22.06.14

Наш відпочинок в червні 2014

Нещодавно повернулись з відпочинку і, поки враження ще свіжі, хочеться залишити відгук, так як обирали готель завдяки відгукам саме на цьому сайті.

І так, почнемо з плюсів:

Готель на самому березі моря, що дуже зручно, коли відпочиваєш з маленькою дитиною.

Великий пляж, який орендує готель, відповідно чужих на пляжі немає. Та й готель розміщений досить окремо від інших будівель, так що на пляжі - тільки відвідувачі готелю.

Лежаки і парасольки - всього вистачає і все входить у вартість відпочинку. Можна спокійно зайняти стільки лежаків, скільки потрібно.

Рушники для пляжу - видає готель. По 1 рушнику на людину, які можна змінювати раз на день. Рушники досить гарні - великі і гарно вбирають, завжди чисті і випрасувані.

Пляж досить пологий. На пляжі в морі - пісок, тільки де-не-де - трохи каміння.

На пляжі є туалети, які завжди чисті і прибрані.

Басейни і територія біля - теж прибираються. Два бари на території.

Дитячий майданчик - поганенький. Замалий на весь готель. Дитяча кімната - окремо від готелю, багато іграшок, але анімація погана. Аніматори, здебільшого, розважають самі себе, а не дітей.

Харчування: досить пристойне, як на Болгарію. Звичайно, їжа однотипна і набридає, але вибрати завжди є з чого. Були страви зовсім несмачні, але завжди була альтернатива. Риба і м"ясо - щодня. Риба - досить смачна була. А решта - стандартно, як і в інших готелях. Не зважаючи на початок літа, був вибір фруктів.

Не зважаючи на середину червня, але готель був заповнений повністю, тому часто не встигали прибрати тарілки і повитирати чи докласти чисті прибори.

Контингент: здебільшого поляки, росіяни, українці і місцеві.

Готель вже не новий, тому номери трошки понищені, і територія трохи занедбана.

Недолік готелю - він на окраїні і практично взагалі немає де прогулятись. Також досить довго їхати до Сонячно Берега і Несебру ( в один кінець на дорослого 4/ 5 ЛЕВ) Якщо їхати без дітей - то реально нічим зайнятись.

Ще один "нюанс" - дальше по побережжю (за готелем Зорніца) протікає гірська річка, яка впадає в море. Ми попали на дощі і зливи, то та річка наносить в море сміття з гір (листя, гілки, пісок і т.д.) і все це плаває в морі і викидається на пляж. Пляж не дуже прибирають.

Номери - досить чисті. Постіль міняли через день, а рушники - щоденно. Туалети на території готелю чисті.

Зрештою, готель рекомендую, особливо коли хочеться повного релаксу і абсолютно спокійного відпочинку. Будьте готові, що all inclusive в Болгарії - це не те саме, що в Єгипті та Турції. Тому шикарної різноманітної їжі, смачних напоїв і тематичних вечорів та різних захоплюючих шоу ви тут не побачите. Але порівняно з іншими відгуками відпочиваючих, можу сміло поставити тверду 4 цьому готелю.

Добавлено 24.06.14 22:23 (2 755 символов в тексте)