Регистрация: 08.08.13
июне 2014
04.06.14 - 18.06.14

2.7

Заставили платити за міні-бар..хоча ми нічого з нього не брали(((

Відпочивали в Galaxy Beach p 4.06-18.06 з дитиною 4 роки.Готель знаходиться далеко від аеропорту.Приїхали в 9 год вечора,нам зразу видали номер(харошій номер як сказали на рецепції) і відправили на вечерю.І тут почалося....9 год.це вже кінець вечері і відповідно їсти вже не було практично нічого...а ми були дуже голодні і ще й дитина(((зїли овочевий салат,випили кави і пішли дивитися "харошій номер".Постіль в плямах,таке враження що її не поміняли після попередніх туристів((((нам її так не поміняли..хоча звертались на рецепшин),штори в такому бруді що просто жах,у ванні грибок...ну ми якось пристосувались...надіючись що завтра з іншим настроєм все буде виглядати значно краще...Не тут то було...в 7 год.ранку нас розбудили голоси покоївок(шумоізоляції в номер просто немає),виявилося,що прямо по сусідству кімната для покоївок з їхніми всіма принадами...і так було всі 14 днів...і звичайно в обід також,коли дитина лягала спати(((.Харчування дуже і дуже одноманітне і простеньке,не міняють практично нічого...Якщо не прийдеш на початок то їсти не будеш,тому не доставляють нічого(((Прибирання номерів просто жах,протруть підлогу смердючою тряпкою і все.Території практично немає..готель знаходиться на одній території з жилим будинком(((.Пляж брудний,вхід в море камянистий...зайти дуже важко...а з дитиною нереально.Матраси платні,в барі на плажі все платно,крім юпі кольоровго(від якого в дитини язик ще довго був червоного кольору),простої води і блінчиків.які пече жіночка на пляжі.Мінні- клубу для дітей немає,ними ніхто не займається,анімація тільки ввечері і то 4 пісеньки і все....потім постійно повторюючись доросла анімація до 22.45 і в 23 год.всіх бажаючих везуть на діско,платне звичайно.І ще одне слідкуйте за міні баром в номері,він платний,вас про це попередеть...і навіть якщо ви нічого не брали заставлять платити...так було 2 рази поки ми відпочивали з іншими людьми...і звичайно торкнулось і нас.Нам виставили рахунок 5 дол.хоча ми нічого не брали,але доказати ти їм нічого не зможеш(((може покоївки брали собі напої замість чайовий)))незнаю...але цей випадок нам ще більше зіпсував думку про цей готель(((Я сюди більше точно не поїду і вам не рекомендую...якщо є можливість вибирайте інший готель(((.Гарного всім відпочинку!!!

Добавлено 02.07.14 14:10 (2 263 символов в тексте)

22:49 31.07.14

Бесполезный отзыв не по-русски. Почему вы пользуетесь русскоязычным сайтом, а пишите на своем? Кому он нужен, такой отзыв!

19:51 12.08.14

Хороший отзыв. Спасибо, Ирина из Львова.

Все отзывы frysiryna (2)