Регистрация: 07.12.14
ноябре 2014
23.11.14 - 04.12.14

Наша неймовірна подорож до Мексики

Добрий день, шановні відвідувачі сайту. Якщо Ви ще не зробили свій вибір - можливо мій відгук стане Вам у пригоді. Відпочивали у данному готелі з 23.11.2014 по 04.12.2014, це була наша весільна подорож. Одразу скажу, що сама турагент, і подорожуємо ми разом з чоловіком досить часто. Були у багатьох країнах і, як правило, зупинялисьу досить непоганих готелях. Тому є із чим порівнювати. Успіх відпочинку прямим чином залежить від Вашого настрою та очікувань. При виборі готелю не останню роль зіграла ціна, оскільки бюджет був дость обмежений. Розуміли, що їдемо не в VIP і не DELUXE, а в готель "економ 5". Мушу сказати, що він перевершив наші очікування.

Территорія дже гарна, зелена, доглянута та затишна. Багато милих і ручних тварин.

Номери дуже пристойні, є все необхідне (але гель та шампунь краще беріть із собою) Прибирання бездоганне, нарікань не має. Рушників було більше, ніж необхідно. З них постіно крутили смішних звірят.

Зовсім не погоджуюсь із попередніми відгуками відносно непривітності персоналу. Усі посміхаються і вітаються на кожному кроці.

Харчування дуже якісне, все дуже смачно, на будь-який смак. Сервіс у ресторані також чудовий. Із недоліків: інколи не висточало якогось посуду, але це дуже швидко вирішується. Великий вибір напоїв. Дуже приємна барна стійка біля головного басейну з завжди веселими і посміхаючимися барменами.

Пляж неймовірно красивий, з біленьким м'яким пісочком і яскраво лазурним морем. Вода дуже тепла, і навіть коли є хвилі - на них кататися та стрибати одне задоволення. Вибір блюд у снек-барі меньше, ніж у ресторані на території готелю, але голодними не залишитесь, завжди є, що перехопити. Ми весь час обідали на пляжі, милуючись розкішним краєвидом. Трансфер до пляжу нас не втомив і не підпортив враження, хоча це був перший раз, коли ми відпочивали в готелі не на першій лінії. Автобус також дуже зручно по дорозі підвозить у Плайя Дель Кармен, що є вагомим плюсом.

Екскурсії спланували завчасно, ще до від'їзду у Мексику. Користувались послугами знаменитого яскравого гіда Мексики - Тетяни Карякіної, та її чоловіка - Рамона Мартінеса. Ескурсії дуже гарно сплановані і вигідні за ціною, усім раджу! У них є сторінки в контакті, при бажанні можна знайти.

Підводячи підсумки, можу сказати, що хоча не люблю їздити двічи у один і той самий готель - у Riu Lupita 5* поїхала б ще раз. Оскільки він має гарне співвідношення ціна-якість і теплу дужевну атмосферу. А взагалі, за комплексом усих вражень - це була найяскравіша наша подорож. Мексика - країна, у яку хочеться повернутись, можливо, й не один раз.

Светлана оценил сервисы

Удобство расположения

територія харчування сервіс
не дуже зручні ліжаки на пляжі
Добавлено 07.12.14 20:48 (2 581 символов в тексте)