Регистрация: 15.06.15
мае 2016
26.05.16 - 31.05.16

4.2

Рекомендую з застереженнями)

Готель заселений на 20-30% , москалів немає. Це добре. Є білоруси, араби, і звичайно що українці. Правда був період - арабів було 80%. В цей час нас "переселили" в а-ля карт італійський ресторан. Класно. Іда сподобалась. На березі моря також обід дають. Море багате на фауну. Починали з шостої ранку. Деякі риби нас просто лякали, потім звикли. Наполеон зовсім ручний і реально величезний.

Все в Єгипті подешевшало,квадроцикл за 10 доларів ( окреме спасибі "братам" - там добре де вас нема).

Персонал ввічливий. Гіди як гади - розмовляйте з ними краще англійською, а то почуєте московський бидло-блатняк, бережіть нерви, не беріть в них путівки.

Номера біля моря з окремим каскадним басейном і джакузі (може бути нічним по бажанню)) - просто казка.

Аніматори слабенькі. Дівчина з Швеції старалась, а наші пасани шось засумувати. Волейбол,дартс,аеробіка, це майже все. Басейн з відліленЯм для дітей і окремою гіркою, нормальний.

З мінусів- мурашки(питання вирішили після скарги), вода питтєва(мало), гіди. Вайфай немає, купував картку вода фон - 12 долл 1 ГБ Інтернету. Вистачає.

UPD

Води не завжди вдосталь- ми собі набирали в пластикові пляшки на барі.

Дерматит. Обовязково буде якщо забудете з перших днів щоразу ополіскуватись прісною водою - для цього є душ біля моря.

Мавпочки. Для арабів ви екзотичні тваринки. Вас будуть фотографувати і знімати на відео. Діти будуть хотіти до вас торкнутись. Дехто запропонує пару доларів за фото з вами.) Будьте готові.

Ласти і маску обов"язково. З перших днів починайте з шостої ранку- в цей час найбільше морської фауни.

море.
не всі номери з виглядом на море
Добавлено 14.06.16 02:17 (1 610 символов в тексте)

23:56 17.06.16

Шикарний отзив - я як прграмист чую цю мощь логики , трохи Українського юмора , вообщем як кажуть кацапи : всьо по делу братани написано

15:16 23.06.16

Уважаемый г-ин Виталий,
Благодарим Вас за отзыв об отдыхе в нашем отеле. Очень рады слышать, что Вы остались довольны предоставленными услугами и сервисом.
Всегда будем рады новым встречам с Вами.
С уважением,
Татьяна

06:59 25.06.16

Ахахаха, ну и отзыв. Хохол ты драный, скоро Египет для Русских откроют, поедешь опять к бабушке в деревню отдыхать.

19:55 25.06.16

Нехай щастить !

13:54 18.07.16

нехер шастать, в Крим їдь!

Все отзывы виталий (2)