Регистрация: 30.06.16
мае 2016
22.05.16 - 29.05.16

Затишний...

Доброго дня! Хочу поділитися нашою поїздкою до Туреччини 2016) в той час, коли навкруги багато неправдивої інформації про туризм у цій країні. І можна сказати більш "залякують" ніж є насправді. Ми декілька років поспіль відпочивали з мамою в Україні на Азовському морі. Приблизно 3 чи 4 роки тому хтось розпустив чутки, що типу знайшли там якусь "заразу", холеру чи на подобі того. Спеціальное, щоб зруйнувати сезон. Звичайно є люди, які повірили в це і остерігатися їхати туди. Людей було набагато менше чим зазвичай, хоча насправді ніякої "зарази " там не було. Але той, хто це придумав досяг своєї цілі. Багато туристів було втрачено, а відносно невдалий сезон. Розповідаю це, тому що дуже схожа ситуація з Туреччиною тепер. І у всіх різні версії, а головне особисто видумані). Також і в багатьох ЗМІ інформація не співпадає з реальністю. Тож розповів свою, не видуману, реальну історію своєї подорожі.

Їздили з подружкою відпочивати в кінці травня. Їхали двоє, я вдруге є, а коліжанка вперше. Дуже переживала подруга, тому що у неї завжди був стереотип, що там її візьмуть в гарем . Але після першого дня, цей стереотип в неї зник. Всі люди там дуже приємні та привітні. Летіли за Львова в Анталію. Там нас зустріли (трансфер, хороший комфортабельний автобус) відвезли в готель.

Готель знаходиться в мальовничому містечку Аланія. З дороги ми сильно не стомились (летіли приблизно 1,5-2 години і трансфер десь до 3 годин, це швидше чим поїздом з нашого міста до Одеси, емоції класні, подруга вперше користувалася авіа, тому постійно говорила як круто в Туреччину скоріше добралися чим до наших курортів). Тому ми швидко та без проблем заселилися, і людей було мало. Нам навіть запропонували переглянути декілька номерів і вибрати який нам більш довподоби. Всі номери були чисті та затишні. Ми вибрали з виглядом на море)). Пообідали і пішли одразу на пляж. Харчування в готелі досить не погане, широкий вибір різних страв: салати, багато гарнiрiв та напоiв.

Ми приїхали 22 го травня, але погода була досить літня. Море тепле, жара. Пляж просто бездоганний, дуже популярний, називається Клеопатра біч. З готелю ми йшли пішки три хвилини, вода вже була досить тепла та чиста. В загальному пляж дуже гарний, чистий і доглянутий. Лежаки платні по 3$, але там настільки класний пісок, що ми на ньому більше валялись чим на шизлонгах, і плюс це безкоштовно)) Звичайно трішки "згоріли", тому ввечері сиділи в номері і насолоджуватись прекрасним пейзажем Аланії з балкону нашого номеру. На другий день вирішили відвідати турецьку баню - хамам. Кажуть якщо ти не був у хамамі, то ти не був в Туреччині. Нам пропонували багато екскурсій на пляжі і на вулицях в "офісах" під відкритим небом (це просто стоять мужчинчики і "здраствуй давай захаді сматрі екскурсії" на що моя коліжанка реагувала не дуже позитивно та й ціни в них захмарні. Тому ми звернулися до надійного оператора про якого чули багато хороший відгуків, потім знайшли в інтернеті і самі переконалися в його хорошій репутації. Вирішили скористатися його послугами, про що не пошкодували.

Це Джамал Челентано, спочатку ми не зрозуміли чого саме Челентано, поки самі з ним не зустрілися) Він справді дуже схожий на цього актора. І саме головне для нас було те, що він вільно спілкується російською і навіть добре розуміє українську, що для нас стало дуже не очікувано та приємно. Замовили хамам так як і хотіли. Дуже сподобалось! Зробили пілінг - пінний масаж, та масляний масаж. після якого шкіра неймовірно стала ніжна та гладенька і саме головне після нього ідеальна та рівномірна засмага! Також в хамамі скуштували фреш соки з місцевих апельсинів (після них тепер мабуть не зможу вже купувати магазиний сік в пакетах) дуже смачно! Ще приємно здивувала зустріч з нашою землячкою Оленою, вона також з західної України, зробила нам знижки на сік )) (. В загальному враження супер! Ціна 15 $, а нам пропонували за 30-35$. Чому така різниця не знаю, але нам пощастило, що ми знайшли цього турецького Челентано! Все чесно надійно і дешево!

На тертій день ми знову були на пляжі, ввечері залишились в номeрi. Так як ми приїхали всього на тиждень і нам залишилось 4 дні, пролежати їх на пляжі було для нас гріхом. Тому ми вирішили ще раз звернутися до Джамала і порадитися на рахунок інших розваг тут. Взяли прогулянку на яхті та джип сафарі, так як це вже три екскурсії отримали хороші знижки! Ми залишились задоволені екскурсіями, купа нових вражень та емоцій! Приємно здивовані цінами та відношенням до туристів. Шкода, що зараз дуже їх мало, так як багато хто просто боїться видуманих погроз. Було все спокійно та надійно і що не мало важливо не дорого. Думаємо ще раз поїхати в серпні, просто закохалися в це місто. Ось така не велика історія нашої подорожі в Туреччину. Всім раджу відвідати Аланію і не боятися всіх цих політичних пліток, це звичайно комусь можливо вигідно, але я не хочу це обговорювати. Просто не позбавляйте себе через це хорошого якісного відпочинку за помірну ціну.

пляж
Добавлено 30.06.16 12:43 (5 014 символов в тексте)

14:12 07.07.16

Зачем писать на иностранном языка на русскоязычном сайте? У вас нет своих сайтов отзывов? Ну или пользуйтесь переводчиком.

22:28 07.07.16

Уважаемый Андрей, я прекрасно говорю и пишу на русском языке. Тут написала на украинском так как с Украины многие люди здесь пишут также. И я писала для своих земляков. А если Вам не понятно можете сами перевести с помощью переводчика (видно комментарий свой Вы через него и писали).

18:30 28.07.16

Уважаемая Юлия, не дерзите. Вас могут забанить!

18:42 28.07.16

Какой привет, такой и ответ

18:44 28.07.16

Dear Julia, You have done the normal remark, I veins on Ukraine, but with me ukrainian communicated on its language because of respect to me.

14:50 12.08.16

Задолбали хохлы со своей мовой!Что на вашей таробарщине сайтов нет,бандеровцы недобитые!

12:57 22.08.16

ахахха... пермские злюки

12:40 27.08.16

! movoy ukropovsky

12:41 27.08.16

! movoy ukropovsky преведешь в гугл переводчике

23:49 27.08.16

Отзыв об отдыхе двух девушек, впервые попавших в страну. Об отеле два слова. Зачем его вообще было писать? (((

08:00 09.03.17

это русскоязычный сайт. Для своих соотечественников пишите на укра..ских

Все отзывы Jylia (1)