Регистрация: 09.08.15
августе 2016
26.08.16 - 04.09.16

Caribbean World... ідеальний пляж, ідеальне місце для відпочинку

Тільки позитивні враження від відпочинку!

Приїхали ми пізно, зразу завели нас повечеряти, після чого поселення. Так як ми хотіли щоб ближче до моря, то нас без проблем поселили в 3 корпус (перший біля пляжу). Простора тераса, номер великий, трохи пошарпаний, але чисто, все справне. Окреме дякую за прибирання: кожен день чисті рушники, постіль, шампунь, гель, мило і лосьйон, ніколи нічого не бракувало. Відмінний сервіс, персонал привітний, не нав'язчивий, трудяться як бджілки!

Харчування смачне. Зранку млинці з різними добавками, омлети, йогурти, великий вибір свіжої випічки, обід і вечеря: супи, рис, макарони, картопля, овочі, риба і м'ясо, страви на грилі. Снідали ми переважно в італійському ресторані, там кращий сервіс, обід в Tortuga( на пляжі), вечеря в головному ресторані або італійському.

Територія готелю величезна, красива, багато насаджень і просто неймовірні газони, басейни і водні гірки, а пляж... він ідеальний, чистий, лежаків завжди достатньо.

Особливу атмосферу відпочинку створює анімація. Вона тут на високому рівні, все по розкладу! Тут точно скучати не дадуть: ранкова зарядка з Kristi, танець живота, ігри на пляжі з Семом і Літо, аквааеробіка з Маріо, волейбол, моя любима йога з Юлічкою і вечірня шоу-програма з харизматичним Саша-Ахмедом)) Ви всі великі молодці! Успіху і процвітання!

(P.S. Хочу відзначити єдиний мінус в цьому готелі.. Тут дуже багато відпочиваючих- місцеві і в більшості вони поводяться доволі шумно і не культурно)

Анимация

пляж територія анімація харчування
слабий wi-fi і тільки на рецепшн
Добавлено 15.09.16 12:21 (1 479 символов в тексте)

11:39 16.09.16

Уважаемая Ольга!
Приветствуем Вас из солнечного Египта, Caribbean World Resorts.
Мы искренне рады, что мы смогли оправдать Ваши ожидания и Вы остались довольны отдыхом!
Благодарим Вас за то, что поделились своими впечатлениями с нашими будущими гостями. Это действительно важно для нас.

С нетерпением ждем Вас снова в гости.

С уважением,
Анна
Руководитель отдела по работе с гостями

Все отзывы Ольга (2)