Регистрация: 22.12.17
сентябре 2017
01.09.17 - 30.09.17

Гарно

Відпочивали там у вересні, почнемо з розміщення ми приїхали в 23:40 вже ресторан був закритий що правда принесли нам в номер бутерброди було приємно так як були з дороги і голодні рядом є макдональдз він цілодобовий))). Номера були стандарт це біля рецепшину перший поверх зразу на другу ніч в нас вкрали купальник і коралки бо поставили сушити))) номера гарні тільки провіряйте чи добре двері закриваються на балкончик. А так все гарно було.

На рахунок їди дуже смачно готують хто щоб неказав вибір дуже великий тільки одне але хотілося б більше супів)))

ПЛЯЖ. Хто щоб неказав возять друга лінія, реально там 5 лінія. Але це для нас не було проблемою кожну годину возить автобус і їхати до 5 хвилин. Пляж гарний і корал також. На пляжі можна пограти волейбол,дартс, і айробіка є все проводять Міша і Аня вони з України вони молодці завжди в них запитуйте що краще і куди краще поїхати вони вам порадять все в них супер получається.

А і ще одне є на пляжі Міша-Гріша о це окрема істрія ця людина вам скаже куди краще поїхати на екскурсію він вообше супер))))

Взагальному нам дуже сподобався готель і пляж а саме головне що є вечором куди прогулятися біля готелю недалеко Стар місто там круто. Так що рекомендую всі.

Ресторан 5+++

Добавлено 22.12.17 10:16 (1 224 символов в тексте)
Все отзывы Богдан (2)