Регистрация: 17.05.19
августе 2017
01.08.17 - 31.08.17

2.7

Не рекомендую.2*.

Відпочивали з друзями(6 людей) у серпні 2017.Про переліт,трансфер і все решту писати не буду(стандатно).

Приїхали в готель о 2-їй годині ночі.Втомлені,голодні.Про ніяку вечерю і мови не було.Були заброньовані 3 двохмісні стандарти. І зараз буде цікаво.......

На рецепціі нам видають ключі і приємний чоловік(як потім ми вже зрозуміли охоронець Алі) пішов з нами щоб показати нам номери.

Двох дівчат поселили в кімнату на третьому поверсі(на жаль номер кімнати не памятаю).Так як ми не є дуже привередливими туристами(приїхали відпочивати а не перевіряти чистоту) то ця кімната виглядала цілком нормально.

Далі ми спускаємося на 2- етаж, проходимо повз басейну, знову спускаємося(було трошки дивно і незрозуміло куди нас ведуть) і опиняємося на терасі під басейном.Цей самий Алі відкриває нам двері і ми бачимо ЦЕЕЕЕЕ!!!!!Комора під басейном.!!!!Не буду довго розписувати цей шок,наші скандали на рецепціі але нас з чоловіком на другий день переселили на 4 поверх(в нормальну кімнату).Ще двох наших друзів переселили з того жаху через день. В цілому залищилися довольні але перше враження зіпсоване.

Далі.....

ЇЖА.Скажу чесно.Я була голодна.Вже мовчу про наших чоловіків.Сніданок слабий.Ковбаси сири овочі варені яйця(омлетів на всіх не вистачало).Обід- жах.Конкретно нічого.Багато нагетсів,сої.Рятувала вечеря.Хоч трохи різномінітності.Смажили мясо,рибу.Наїдалися за цілий день.Фруктів дуже мало.

СЕРВІС.На рецепції працюють не компетентні люди які чекають на те щоб їм заплатили за хороший номер.Коли ти підходищ до бару за пивом то його наливають тобі з таким лицем ніби ти кредит береш у них.+ ти можеш взяти лише один стаканчик чогось.Тобто якщо чоловік брав 2 пусті стакани і йшов щоб нам щось взяти ,то йому наливати лише один стакан.☺

Алкоголь.Жах.Пили тільки пиво.Ввечері біля бару там де анімація воно було смачніше ніж те розбавлене біля басейну.

ПЛЯЖ.Порівнювали з пляжами сусідніх готелів.Цей був самий гірший.Поламані лежаки і зонтики.Брудно.

МОРЕ.Єдиний плюс.Воно чудове.

АНІМАЦІЯ.Кожен день дитяча дискотека яка під кінець відпочинку набридає настільки що виходити не хочеться.

Висновок один.Путівка на людину коштувала 450 долларів.На мою це багато.Готель цих грошей не вартує.

Однозначно в цей готель ніколи не повернуся і нікому його не рекомендую.

Море
Все решта.
Добавлено 17.05.19 14:22 (2 287 символов в тексте)

16:38 17.05.19

А почему отзыв на украинском? Пишите сразу на венгерском! И Вам удобнее и остальным читать прикольно ))))

10:07 20.05.19

Еще и отзыв от 2017 года)))))))

10:12 20.05.19

Яка проблема в українській мові?
До вашого відома венгерською не розмовляю)))

22:39 26.05.19

Какой глупый вопрос!!! На каком языке человек говорит, на том и пишет свой отзыв! А в чем проблема??? Вам же никто не указывает, на каком языке коментарии писать

13:45 24.05.19

А русской мовой так же не владеете? )))

22:44 26.05.19

Турист написал отзыв на своем родном языке, у Вас какая-то проблема? Вас же никто не просит отвечать на иностранном языке, вот и девушка пишет на своем родном языке, и очень грамотно!

Все отзывы Иванна (3)