Регистрация: 25.08.19
августе 2019
07.08.19 - 14.08.19

Рекомендую цей готель!

Доброго дня!

Оскільки сама вибирала готель по відгуках на Top Hotels, тому хочу написати свою думку. Відгук пишу вперше.

У Єгипті ми уже одного разу відпочивали, це наше друге повернення на Червоне море.

Зібралися ми у відпочинок з малишкою - 8 місяців, тому для нас важливим було підібрати хороший пляж, щоб і ми могли поплавати і дитину можна було б безпечно посадити у водичку погратися.

ПЛЯЖ та МОРЕ

12ть з 10ти! пишуть що тут найкращий пляж і море по цілому Макаді Бей, не знаю, не маю вірніше з чим порівняти, але море тут просто нереально класне, пісочок на пляжі, дуже багато шезлонгів, мілкий вхід та корали. Ну казка... мені здається, що морем тут задоволені усі.

ГОТЕЛЬ та СЕРВІС

Готель хороший. Територія велика, ми любили ввечері з каляскою пройтися погуляти, є де. Величезний басейн з різною глибиною і баром) Правда з однієї сторони відбуваються ремонтні роботи, але це зовсім не мішало якісному відпочинку.

Приїхали ми рано, десь о 5 годині. І тут нас "зустріли" не дуже добре. Тобто виникли проблеми з поселенням, вважаючи, що ми були з дитиною то якось не вельми приємно. Сказали, що немає вільних номерів і прийдеться чекати до 7ї як мінімум, ми погуляли трішки по території, пройшлися до моря - все класно, повернулися на рецепцію і далі нас відправили на сніданок, мовляв снідайте а тоді поселимо. Прийшли зі сніданку і ні, коротше ми ходили до них багато раз, пропонували гроші, але ніяк - з горем на половину у 10ть годин нас нарешті поселили взявши по 25 баксів з сім,ї, нас було 2є - ми з дитиною та друзі. Номери дали класні, в головному приміщенні, на першому поверсі 1059 та 1061, поруч, з виходом на басей і в сторону моря, що великий + ми через балкон виходили на територію не обходячи по самому готелю. Стан номерів цілком задовільний - видно що не нові, але не сильно вбиті, з несправностей лише відвалювалася дверка в тумбі з холодильником )))) Кондиціонер працював. телек теж ніби) По нашому проханю доволі швидко принесли дитяче "ліжечко" в яке в висновку ми дитину не клали спати, бо якесь воно надто стрьомне, номер виявився з двома ліжками, які ми зсунули і так спали втрьох.

Прибирання то окрема тема))) по-перше воно так собі, по-друге після того як ми дали долар прибиральник просік коли ми приходимо і кожного разу типу щось забував принести то воду, то гелі, то рушники, приходив і стояв чекав чайових, ну якби спочатку це не напрягало, але в останні дні він надто наглий став - завалював коли йому хотілося і пофігу що ніхто на його стук не відкривав, навіть попри те що я його не впустила бо годувала дитину (ми на ГВ), він приперся і стояв чекав свого долара. Мені це принесло деякий дискомфорт, адже я маю право побути наодинці і мати власний простір.

Хоча на барах, в ресторанах, анімація та на території готелю вцілому всі привітні, до малишки усі мали діло і хотіли її зачепити - то за щічки то за руки то просто посмішити, їй то подобалося, тому я не проти) але восновному запитували чи можна її зачепити.

ХАРЧУВАННЯ

"Ресторан" на першому поверсі м,яко кажучи нам не сподобався, але можливо ми були втомлені з дороги, тому так, але більше ми туда не ходили. На другому поверсі куда краща ситуація та менше людей, тому краще іти туда, тільки не всім про нього одразу кажуть. Харчування хороше, вибір завжди був. Кожного дня м,ясо та риба, різні овочі, каші, макарони, картопля і т.д, правда вибір фруктів так собі - дині, апельсини та фініки і то всього. одного разу за 7 днів були банани та груші. Мене в принципі влаштовувало, чоловік не дуже оцінив, мовляв - одноманітно все) Офіціанти завжди уважні, самі запитували чи потрібне кріселко для дитини і приносили, на барі усі привітні. Ми мали можливість сходити у 2 ресторани на території готелю, записуватися потрібно заздалегідь, бо якось ніби немає місця, хоча по факту місць там було багато. Ресторани так собі) на любителів.

ЕСКУРСІЇ

Я з дитиною лишалася в готелі, а чоловік з друзями їздили на морську прогулянку - залишилися задоволені, порибалили, покаталися на таблетці і банані, порелаксували від масажу) ну попри деякі моменти - невиправдані очікування від яхти з "прозорим дном" та "острова" їм сподобалося. Ще друзі їзди на безкоштовну ескурсію в Хургаду, попри спеку, лишилися задоволені. Взагалі дуже гарні ціни на ескурсії були, можливо тому що це серпень, але ми все одно не мали як кудась вириватися.

АКВАПАРК

кожного дня з 10 до 12 і з 13 до 16, ми були там раз, покаталися на всіх гірках і більше не приходили, але народу там було достатньо і гірки теж не погані, просто нам вже по віку не підходить аквапарк) а дитина ще замаленька)

Взагальному відпочинок видався дуже гарний, сімейний, затишний, спокійний. Море нереально круте, ці сходи соця просто аххх... Готель рекомендую.

Из отеля

Olena оценила сервисы

море пляж територія.
Добавлено 25.08.19 13:38 (4 780 символов в тексте)
Все отзывы Olena (1)