Регистрация: 16.08.20
июле 2021
22.07.21 - 01.08.21

Переліт. Туроператор Анекс, перевізник АзурАвіа. Тут без...

Переліт. Туроператор Анекс, перевізник АзурАвіа. Тут без нарікань. Виліт за розкладом, великий боїнг 767. Тести на ковід перевіряють 4 рази (в Борисполі, 2 рази в аеропорту Хургада і в готелі). В готель прибули десь в 8.30. Заповнили анкети і нас відправили на сніданок, сказавши, що поселять в 10. В 10.00 вже все оформили і провели в номер.

А от гід Халід від Анекса до своєї роботи відноситься недобросовісно. Після зустрічі гід зникає безслідно, в готелі не з'являється, на повідомлення і дзвінки не відповідає. Майте це на увазі. Час виїзду на екскурсію довелося дізнаватися через рецепцію і дзвінок в головний офіс Анекса. Інформації про виліт на стенді не було ні за день до вильоту, ні в день вильоту. Рецепція годувала обіцянками, що інформація з'явиться. Довелося самостійно моніторити приліт по он-лайн табло Борисполя. Час трансферу пощастило дізнатися, випадково побачивши іншого гіда Анекса на зустрічі. Але слід сказати, що на зустрічі наш гід розповідав цікаво, не тільки про екскурсії, а й про концепцію готелю.

Територія. Територія готеля невелика, компактна, багато зелені. 4 басейни (2 дорослих, 2 дитячих, біля кожного сидять рятувальники), 2 бари біля басейнів, головний ресторан один. Є дитяча площадка, спортзал, більярд, настольний теніс, пару магазинчиків.

Номер. Номер великий, для дитини окрема кімнатка з ліжком і столиком. В номері телевізор (є українські, польські, російські канали), сейф, фен, чайник, чай/кава (безкоштовно), холодильник з мінібаром і печиво/горішки (платно). Воду доставляють щодня, 1,5 літри на чоловіка. Є сушка для білизни на балконі.

Але здивувала повна відсутність мильно-гігієнічних засобів. Навіть шапочки для душа не було( Тільки мило в дозаторах. Для 5-ки це мінус. Цікавий дизайн стелі - купол.

Прибирали щодня, нарікань немає, всіляких лебедів крутили незалежно від того, залишаєш долар чи ні. Не дуже вдале розташування кондиціонера, прямо на ліжко.

Вай-фай в лоббі працює чудово, на території поблизу рецепції і біля басейнів теж нормально, в номері вже погано, постійно вибиває чи зависає.

Харчування. Вище всіляких похвал. Сніданки стандартні (хлоп'я, яєшня, сосиски, молочні каші, млинці, вафлі, круасани, сири/ковбаси нарізають при вас, йогурти, випічка). Щодня на обід і вечерю є гриль на вулиці (м'ясо, риба, морепродукти, шаурма). Великий вибір риби (тунець, сьомга, кефаль, філє в соусах), м'ясо (курка, говядина, ягня), морепродукти (краби, кальмари, креветки), гарніри (картопля шматочками, пюре, фрі, макарони, рис), 1 раз були суші, овочі, салати, фрукти (яблука, апельсини, фініки, виноград, диня, кавун), смачні солодощі (великий вибір східних і різні європейські: профітролі, макаруни, корзинки з суфлє і фруктами, бісквіти). Окремо дитяче меню відсутнє, але дитину є чим нагодувати. Всі напої приносять офіціанти. Алкоголь місцевий, соки юппі (в лоббі барі і біля басейнів пакетовані). В обід в барах біля басейна і на пляжі подають фаст-фуд.

Ресторанів аля-карт 7 штук. Але записатися ви можете тільки в 1 на 7 днів. Ходили в ресторан на пляжі, середземноморська кухня, смачно.

Пляж. Хоч готель вважається на другій лінії, але до пляжу йти хвилин 5-7. В кожного готеля мережі Макаді свій пляж і свій бар. Бармени дивляться на колір браслетів.

На наш пляж ще приїжджають з готеля Аква Віва. Пляж піщаний, великий. Лежаки нові, легенькі.

Пляжні рушники лежать в номері, замінюють їх щовечора. Причому, якщо вас ще не буде (ми, наприклад, на пляжі були до темна десь до 18.30., то в кімнату покладуть чисті, а вранці заберуть брудні.

Чистота пляжу ідеальна. Щоранку пляж загрібають, протирають столики і лежаки, щовечора миють надто брудні лежаки і розрівнюють пісок. Рятувальники спостерігають цілий день, після 18.30 в морі вже купатися не дозволяють. Лежаків вистачає на всіх, навіть о 8 годині є купа вільних в 1-2 ряду, займати не потрібно. Біч бої допомагають знайти вільні, приносять додаткові, допомагають донести коляски, сумки. Офіціанти розносять напої.

Заход в море пологий, для дітей ідеальний. Є трохи камінців і ракушок. Можна одягнути коралки, але більшість обходиться без них. Біля буйків є невеликий живий корал. До нього можна допливти. Бачили чорних і сірих скатів, різних рибок. Вранці скати підпливають близько до берега.

Обслуговування. Чудове, незалежно від чайових. Офіціанти вічливі, запам'ятовують бажання, жартують, замовлення виконують швидко.

Чайових ніхто не вимагає. Практично всі, крім рецепції, розуміють російську мову. На рецепції, якщо якась складна проблема, то користуються гугл-перекладачем. Але бажано все ж таки знати мінімум англійської.

При зверненні на рецепцію, проблеми вирішують миттєво (у нас була проблема з кондиціонером). Причому, дочекаються вас, щоб ви пересвідчилися, що проблема усунута. А ввечері ще раз зайде співробітник, запитати, чи все гаразд.

Також приємно радує спрямування готеля на екологічність: еко-торбинки для пляжних рушників, паперові трубочки, дерев'яні ложечки на барах.

Анімація. Вдень дуже активна, в басейнах практично цілий день якісь ігри, аквааеробіка і т.д. Аніматори молодці, особливо дівчина. Вона ж веде вечірню дитячу дискотеку.

Вечірня ж анімація для дорослих викликає сум і печаль( Яскравих шоу ви не побачите. Інколи жива музика чи хтось потанцює національні танці. Фактично всю вечірню анімацію ведуть все ті ж аніматори за рахунок гостей.

Вся анімація англомовна. Багато хто ходить на анімацію в сусідній готель.

30.07. відкрився дитячий клуб.

Аквапарк. Аквапарк входить у вартість путівки. На рецепції по запросу видають картки на безлімітне відвідування Аквапарку. Він знаходиться в готелі Аква Віва. Їхати 10 хв. Таф-таф ходить щогодини. Працює аквапарк з 10 до 13 і з 14 до 17. Є горки для дітей з (окремо для малюків) і окремо для дорослих та дітей від 120 см. Але не на всі горки пускають вдвох (дитину, навіть 120 см, краще саму не пускати, в нарукавниках не можна, а басейни там глибокі). Ніякого спеціального одягу не потрібно, але не пускають з цепочками та браслетами. З'їздити варто, дітям сподобається.

Шопінг. Його немає. Біля рецепції є пару магазинчиків з сувенірами і все. Трохи більше магазинчиків і аптека є біля готелю Джаз Сарайя. Таксі до Сензо Мола коштує 25 доларів. Самостійно таксі чи маршрутку ви не піймаєте, оскільки територія Макаді закрита. Тому для шопінгу довелося брати у гіда оглядову екскурсію по Хургаді (5 дол/чол). Крім прогулянки набережною і автобусної екскурсії по Хургаді, заїжджали на фабрику масел, супермаркет з фіксованими цінами і аптеку з фіксованими цінами.

Контингент. Готель заселений десь відсотків на 30 %. Тому черг ніде немає. 50 % єгиптяни, 20 % німці, 15 % українці, 15 % поляки.

Концепція. Готель для сімей з дітьми, молоді буде сумно.

Готель однозначно рекомендую.

Ольга оценила сервисы

Обслуговування територія харчування аквапарк пляж
Відсутність дитячого меню відсутність мильно-гігієнічних засобів слабенька вечірня анімація
Добавлено 03.08.21 12:42 (6 742 символов в тексте)

23:05 15.10.21

Гарно ви порахували. Головне - що Росiян зовсiм нема....нiжодного вiдсотка. Мабуть там на дiтячiй площадцiще i глобус украiни поставили?

13:49 18.10.21

В липні ще рейси з росії до Єгипту були заборонені. Тому, на щастя, росіян ще не було) Може поодинокі десь через Каір і проривалися, але мені не зустрілися. Так гарно було, все культурно, цивілізовано. Не було тагіла, матів, черг, ніхто не стрибав у басейн, не приходив в ресторан у плавках)

12:15 20.10.21

Вы обратили внимание....я ведь ваш отзыв оценил плюсом. Просто удивило, что отзыв о прошлой поездке в Египет Вы писали на русском языке (что естественно..... на российском ресурсе), а тут вдруг в "жовто-блакитнiсть" ударились. И зря Вы добавили последние два предложения в ответе.

13:37 20.10.21

Пане Фогот (вибачте, але не знаю Вашого імені), оскільки Ви позитивно оцінили мій відгук (за що вдячна), значить Ви зрозуміли мій відгук і українською мовою. Державною мовою України є українська, тому логічно, що я пишу саме нею. Хоча володію і російською. Мабуть минулого року в мене був гарний настрій, і я вирішила полегшити росіянам життя) В цьому році можу порадити гугл переклалач або ж фото подивитися (досить багато їх додала).
З приводу двох останніх речень, це не образа, це, на жаль, об'єктивна реальність. Мало задоволення, відпочиваючи на пляжі, постійно чути нецензурну російську лайку. Особливо прикро, що часто та лайка звернута до їхніх малолітніх дітей.

18:03 20.10.21

Я отримала вашу відповідь. Співчуваю з приводу дому. Але ви зробили свій вибір.

16:12 20.10.21

Спасибо за обширный ответ. Админ не рискнул все пропускать в отзыв. Полная версия прошла только на почту. Могу только добавить, украинский язык знаю тоже ...спасибо учительнице, которая все (чему нас учила) знала на память. А вот тот смысл, который сейчас вкладывают на Украине в определение "державна"...или когда говорят "в" Украине - вызывает только улыбку. Время расставит все по местам... А если и сказал что обидное, то мне простительно....я родом с Петровки (Донецк)...родного дома нет...разбомбили. Вот так.

Все отзывы Ольга (2)