Регистрация: 09.09.21
апреле 2021
01.04.21 - 30.04.21

Проживание не подтверждено документами
Претензия - не влияет на рейтинг

Ужас! всі позитивні відгуки - брехня! Як там насправді????? Читайте..... ОДне розчарування.

Це найгірший відпочинок за всі мої поїздки на моря.

Я в Єгипті дуже часто буваю, тому є з чим порівняти.

МІНУСИ:

1. Готель старий, дуже старий. ніби попадаєш 90-ті роки.

2. Номера старі, брудні, телевізор з тих же 90-х років, як і ванна кімната, ліжко і т.д.

3. ПОСТІЙНИЙ ВІТЕР. Ми були у саму хорошу пору для комфортного загару - АЛЕ!на пляжі НІКОЛИ не висить зелений прапор (коли немає хвиль). 90% ЧЕРВОНИЙ ПРАПОР - не можна заходити в море. 10% (на 5-10 хв.) жовтний прапор.

4. Вода дуже холодна, я так і жодного разу повністю не покупалась, тому що що вітер скажений (навіть коли жовтий правпор+ вода льодяна - нереально залізти). Мовчу, коли вийти з цієї води і вітер просто здуває холодом.Ми на пляжі лежали в рушниками і одязі. дуже дуже холодно і вітряно.

5. Бар на пляжі ні про що.

6. По ціні цей готель дорогий але не розумію за що - це готель 90-х років без анімації, смачної їжі і т.д.

7. Іжа - одноманітна, нічого смачного, мяса особливо немає, тому готуйтесь сідати на дієту. Все смажариться на олії по 100 раз, запах відповідний.

8. Анімація - Дискотека - одна назва....... - шатро натягнене на 20 людей з килимами та мікрофоном( це називаєтьс караоке). Дискотекою це можна назвати тільки якщо випити стільки, щоб не бачити де ти знаходишся. Сама анімація в готелі дуже слабка (точніше ніяка). Ми їхали,щоб відпочити з крутою анімацією і двіжовими вечорами - що ми отримали - готель з сімями, діти яких нудяться, бо скучно до неймовірності. кожен вечір потрібно шукати чим зайнятись. НА пляжі ввечері не посидіти - територію закритвають, бо той же вітер....

9. Локація - далеко від цивілізації - постійно брати таксі, щоб побачити хоч якихось людей, нормальні заклади і цивілізацію.

Цей готель для тих, хто хоче в тридорого попасти в 90-ті роки.

Нудно, несмачно, неприбрано, старий готель, вітер і холод.

Це 3 зірковий готель максимум. Ніколи не пишу негативних відгуків, але тут - це чистий обман в позитивних відгуках, по яких ми і поїхали в Нубіан.

Я не знайшла жодного плюса і це був відпочинок повнийрозчарування.

В порівнянні з іншими готелями (навіть 4*) від програє у всьому.

Це єдиний готель, після якого таке жахливе враження. Будь обережні ін еплатіть дорого за ніщо.

Катерина оценила сервисы

Зелена територія
Старі номера ужасна їжа постійний вітер льодяне море старий готель.
Добавлено 09.09.21 12:42 (2 228 символов в тексте)

14:54 09.09.21

Здравствуйте,
приветствуем Вас из отеля Nubian Island!
Прежде всего позвольте поблагодарить Вас за выбор нашего отеля для Вашего отдыха и потраченное время на написание отзыва.
Прочитав и тщательно ознакомившись с представленными Вами замечаниями, мы не согласны с некоторыми из них.
Есть красный и желтый флаги. Желтый флаг - возможно плавать.
Хотелось бы также уточнить, что было для Вас неудовлетворительным на пляжном баре, чтобы мы знали, над чем работать.
Кроме стандартных ужинов два раза в неделю проводятся гала-ужины - морепродукты по средам и восточная кухня по пятницам; также для разнообразия возможен ужин в итальянском ресторане по предварительной записи.
На данный момент дискотека проводится на открытой сцене у пляжного бара на стороне Village. С предварительной вечерней программой как для детей, так и для взрослых. Дневная анимация сконцентрирована на 2 бассейне, который ближе к пляжу, с ежедневной активной программой.
Мы совершенствуемся каждый день, в том числе благодаря Вашим отзывам, и спустя 4 месяцa произошел ряд изменений.
Мы искренне хотим изменить Ваше мнение о нашем отеле.
С уважением и наилучшими пожеланиями,
Администрация отеля Nubian Island.

16:12 14.09.21

Добрый день!
Спасибо за внимание к моему отклика.
По Вашим замечаниям:
- "Желтый флаг - возможно плавать" - именно "Возможно" 5-10 мин. в пару дней и для тех, кто любит ледяную воду и сильный ветер.
- Питание ужасно. Под красивым названием "гала ужин" стоить еда уровня 3 звездочного отеля.
- Отель старый. я сомневаюсь, что за 4 месяца Вы сделали модернизацию всего - от туалета и номеров с квадратными телевизорами до бара и хола 1990-х годов.

Я ничего не имею против 3 звездочных отелей. Но не стоит позиционировать себя как 5 звездочный отель (и с ценами отдыха 5 звезд), когда реалии по прибытию и проживанию оставляют такой неприятный осадок.

Все отзывы Катерина (1)