Регистрация: 30.08.18
октябре 2021
21.10.21 - 28.10.21

Проживание не подтверждено документами
Претензия - не влияет на рейтинг

Готель зіпсувався

я турагент. вчора мої туристи поїхали на відпочинок в цей готель.

приїхали вранці, заселили по регламенту о 14.00, раннє заселення було неможливим бо не було номерів - за словами працівників готелю. по факту номери були.

номер жахливий - всюди бруд, шкарпетки прилипають до брудної підлоги, брудний унітаз, ржавчина в душовій кабіні, пилюка на шторах, кондиціонер, фен - не працюють, з усіх розеток працює лише одна. постіль брудна, рушників взагалі не було, сказали прийти за рушниками наступного дня.

цілий день туристи виясняли з рецепцією як можна замінити номер - номерів немає. але по факту є.

підійшли до Guest relation, Juliia відповіла приблизно наступне - "ви забронювали номер стандарт, то що ви хочете? треба було бронювати люкс і був би у вас нормальний номер"

таке відношення просто неприпустиме. за якими це стандартами номер категорії "стандарт" може бути брудним?

вже добу туристам не можуть знайти нормальний номер. бронювали за 6 тижнів до вильоту

фото номеру додаємо

анімація харчування
номер відношення персоналу - жах
Добавлено из отеля 22.10.21 15:22 (993 символов в тексте)

15:22 28.10.21

Сайт Российский, пишите по русски. А то можно и на английском отзывы начать пилить.

13:46 01.12.21

Уважаемая Оксана,

Приветствуем Вас из отеля Royal Albatros Moderna.

Хотели бы сообщить, что данный сайт предназначен для описания опыта собственных путешествий.

Мы бы искренне хотели, чтобы Вы посетили наш отель и составили свое собственное мнение о сервисе отеля.

С наилучшими пожеланиями,