Регистрация: 27.08.23
августе 2023
26.08.23 - 07.09.23

Проживание подтверждено документами

Рекомендую!

Рекомендую цей готель відповідні аніматори відповідно прибирання аніматори найвищому рівні піднімають настрій людям на на пляжі нікому не дають сумувати номера прибираються заселення відповідає всім стандартам коли приїжджаєш зразу відправляю тебе в ресторан поїсти в чіпляють браслети дуже привітний персонал приємні люди якщо маєш якісь додаткові питання аніматори на них з радістю відповідають на щиру українській мові Кухня відповідає рівню 4 бо не в різних готелях це відповідає стандартам Є 3 різні ресторану які можна зареєструватися та повечеряти ніхто голодним не буде фрукти алкогольні напої все відповідає

І персонал весь привітний на будь-які питання відповідаю з радістю та допомагає у всьому!!!!!!!!!!!!! Особлива увага аніматором які справді дарують настрій це відпочиваючим вони підтримують всьому допомагає сама надають різні рекомендації та інформація

Добавлено 27.08.23 22:46 (872 символов в тексте)

12:48 12.10.23

Dear Arten Hrsbobovskyi,

Thank you very much for your kind words and positive rating.
Your feedback and comments are very important for us to evaluate our services and make your next stay a memorable one.
We are glad that you enjoyed your stay with us and hope that you will become our regular guest.
We continue to look forward to welcoming you to Ivy Cyrene Island Hotels & Resorts.

Best wishes,
Guest service Ivy Cyrene Island Hotels & Resorts.

Все отзывы Arten Hrsbobovskyi (1)