Регистрация: 15.03.24
сентябре 2023
29.09.23 - 01.10.23

Проживание подтверждено документами

Вперше були в цьому готелі і дуже задоволені

Були вперше в цьому чудовому готелі, який в годину їзди від аеропорту Анталії. Готель не великий, дуже акуратний, красивий, доглянутий, всього 4 поверхи. Дуже порадувала що нас зустріла співробітниця землячка, дуже приємно в цей час зустрічати своїх людей.

Ми попили кави, не багато почекали поки наш номер буде готовий, і не багато роздивилися територію, нам Аліна показала, розповіла де що перебувати, так що поки номер готували ми вже були вкурсі де і що. І це не мало важливо, що б потім не ходити кожен раз не питати а де кухня а де моря і т.д.

Нас провели в наш номер, допомогли з валізами. На ліфті ми піднялися на 4 поверх. Номер наш просторий, два односпальні ліжка, зі зручними матрацами, єдине попросила поміняти подушку на більш м'яку. Балкон порадував, кондиціонер, телевізор все працювало, санвузол чистий, приємний запах в номері. Рушники чисті, без плям і дірок.

Отже, номером задоволені цілком.

По харчування також ніяких притензій, все велеколепно смачно, за цю ціну я думаю готель намагатися для гостя, то що було і м'ясо і риба і багато фруктів, і напої. Сподобалося біле і червоне вино. Шеф кухар Сулейман дуже позетивний і уважний до кожного гостя.

До пляжу йти дуже близько, смачні перекуси, дрібна галька, були без каралок, плавний вхід в море. Море тепле і чисте під вечір вже були не великі хвилі.

Відпочинком дуже задоволені, приїдемо і в цьому сезоні.

Людмила оценила сервисы

ставлення персоналу хороший пляж просторий номер
Добавлено 15.03.24 13:51 (1 385 символов в тексте)

11:12 18.03.24

Большое спасибо, что нашли время поделиться добрыми комментариями! Вы сделали наш день! :) Были очень рады видеть вас у себя в гостях. Нам очень приятно, что мы смогли сделать ваш отдых комфортным!
C Ув. Alper ER!

Все отзывы Людмила (1)