Регистрация: 04.04.24
марте 2024
27.03.24 - 07.04.24

Проживание не подтверждено документами
Отзыв - не влияет на рейтинг

Березневий відпочинок

У кінці березня наша трійка відправилась у захоплюючу подорож до Єгипту, в чудове місто Шарм-ель-Шейх, де нас чекав гостинний готель Amphoras Beach 5*. Прибувши на місце, нам одразу надали сервіс швидкого заселення, адміністратори були дуже привітні та допомогли нам швидко та комфортно влаштуватись у номері, навіть організувавши для нас ранній чек-ін, щоб ми могли відразу розпочати відпочинок.Наш номер виявився просторим і затишним, з двома окремими спальнями та двома ванними кімнатами, що дозволило нам відчувати себе дуже комфортно у компанії одне одного. Вікна номера відкривали чудовий вид на територію готелю та безмежне море, запрошуючи нас на спостереження за чарівними сходами та заходами сонця.Ресторан готелю радував нас смачною та різноманітною їжею кожен день, особливо приємно було розпочинати ранок з неймовірної випічки на сніданок. Кожен вечір ми мали можливість смакувати якісні страви з риби та м'яса, а також рекомендуємо відвідати ресторани Ala carte, де вас очарують італійська та єгипетська кухні.Готель пропонував багато різноманітних активностей для розваг та відпочинку. Зранку ми розпочинали день з йоги та зарядки, для тих, хто цінує здоровий спосіб життя, а ввечері нас чекала весела дискотека та цікава анімація, яка не дозволяла нам нудьгувати. Кожен знайде тут щось за свій смак!Територія готелю вражала своїми розмірами та красою. На ній розташовано кілька басейнів і велику кількість шезлонгів біля моря, де кожен може знайти собі комфортне місце для відпочинку та засмаги. Можна насолоджуватись як водними розвагами, так і прогулянками по живописній території готелю, де вас чекають приємні враження від краси природи та архітектури.Загалом, наш відпочинок в цьому готелі був незабутнім та дуже приємним. Час проведений тут ми запам'ятаємо надовго, адже кожен момент був наповнений радістю, відпочинком та новими враженням.

харчування бари
стара мебель
Добавлено из отеля 04.04.24 15:13 (1 870 символов в тексте)

14:05 06.04.24

Вітаю!
Дякуємо за те, що знайшли час залишити коментар про відпочинок у AMPHORAS BEACH RESORT! Приємно знати, що Ви оцінили плюси готелю та особливо відзначили роботу персоналу.
Будемо дуже раді наступній зустрічі!
З повагою та найкращими побажаннями

Все отзывы Olha Herus (1)