августе 2011
01.08.11 - 31.08.11

Приїхали і нас майже одразу прийняли. Нам дали чудовий номер...

Приїхали і нас майже одразу прийняли. Нам дали чудовий номер з балконом , де вид НА МОРЕ. Дуже важливо: хоч ви і доплачуєте за цей вид - ви не пожалієте. Я була просто в захваті від пейзажу з мого вікна:ліс, дахи будиночків і за горизонті до самого обрію розлягалося синє-синє море. Дуже класно вийшло з фунікулером, хоча в мене панічний страх висоти. До пляжу доїхав - з пляжу поїхав, роздивляючись пейзажі з висоти 5-ого поверху. Непотрібно нікуди йти і не смалитися на сонці,тримачи під рукою матрац чи рушник.

Пляж фантастичний,пісочок теплий, хоча місця й займати не треба було: пляж ЛИШе для Бони Віти, але одразу після сніданку ми відправлялися на море і для нас залишалося ще 4-5 шезлонгів на 1-2 лінії від моря. Море чистеньке,хоча після дощу часто зустрічалися водорості і ще невідь-яка морська трава і живність. Після дощу аж на море не хотілося йти.

Номера гарні,просторі, санвузол на 3,5, щоправда одна розетка відвалювалася і сантехнік,якого ми покликати ще на 2 день відпочинку з'явився через 2 дні і розетка чудом стала на своє місце:)

Їжа смачна, хоча дратувала велика к-сть ЮПІ , несмачні на вид салати і нарізка і одноманітність фруктів. Другі стави просто смачнющі, ніде правди діти. Перших не їла, хоча каазли що також смачні. Бар був, там пила лише коктель з кави , коли і кон'яку здається. Була в захваті від відвідування сауни. Вона була першокласна навіть для тих,хто цього не любить. Там басейн ( в сауні) з різноманітними запахами.

ПОЇЗДКОЮ ЗАДОВОЛЕНА,РАДЖУ САМЕ ТУДИ. БУЛА ТАМ ВЖЕ 2-ЧІ!!:)

Добавлено 01.05.12 18:12 (1 526 символов в тексте)