Регистрация: 15.05.15
апреле 2015
01.04.15 - 30.04.15

Рекомендую!!!!!!!!! український персонал, ++++ природа++++гори+++водичка чистенька++++нямки+++++рибка++солодке)

Всім доброї години дня ,ночі) відпочивала 3 29 по 6 траня у готелі Белпінар) почну з найприємнішого!! природа у Кемері мене потішила))) чиста прозора вода! красиві ГОРИ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!вид з вікна неймовірний))) взагалі готель продуманний !!! номер гарненький, балкончи і знову не може пропустити...ці неймовірні гори! Харчування дуже сподобалось)) різні салати, смачні перчики, мятка меліса))))соус гранатний відкрила ля себе!! Була турецька ніч - тунець 5++ овочі,мяско,солодощі!!!!!персонал дуже швидко прибирав зі столів! наші українські дівчатка просто мега супер молодці!!!усі привітні ))))пару раз ходили на вечірню анімацію) сподобались танці)))весело ))) територія готелю чистенька)Величезний плюс це український персонал (повторюсь але для мене це дійсно важливо!!!) з мінусів це алкоголь середненький та хамам також на трієчку)а так усе сподобалось! хороший готель для спокійго, ситого, веселого,морського відпочинку) Дівчинка Оля яка працює з туристами, велике тобі дякую! за поради та інформацію, ти створюєш домашню та теплу атмосферу у цьому готелі!!!!!!!!

їжа обслуговування природа чиста територія привітний персонал
алкоголь
Добавлено 15.05.15 11:43 (1 077 символов в тексте)

10:34 16.05.15

Доброе утро, Ксения

Благодарю Вас за то, что нашли время и оставили отзыв о клуб отеле Belpinar 4*. Мы очень рады, что Вы остались довольны, проведенным у нас отдыхом. Ведь Ваш сложившийся отдых для нас высшая награда.
Спасибо за столь теплые слова в адрес нашего украинского персонала. Действительно, каждого гостя мы встречаем как родного, по-домашнему! Спасибо Вам за добрые слова в мой адрес.
С нетерпением ждем новой встречи с Вами! И пусть она окажется еще более прекрасной и незабываемой!
Двери клуб отеля Бельпинар всегда открыты для Вас и Ваших близких!
До зустрічі, дівчата!

С наилучшими пожеланиями,