Регистрация: 01.09.14
октябре 2015
08.10.15 - 18.10.15

Все супер

Відпочивали 8-18 жовтня 2015.

Прилетіли зранку. Трансфер заняв пів години.

В готелі були в 9:00. На рецепції спочатку запропонували оплатити раннє поселення і сніданок, але вже за 20хв без доплат всім дали браслети і ми змогли поснідати. Поселили в 12:00, на рецепції проявили розуміння що ми втомлені з дороги і знайшли нам прибрані на цю годину номери. В нас були 2 номери, їхали двома парами. Спочатку дали номери в різних корпусах, ми попросили замінити на ближчі. Замінили, дали саме ті на які показали :) хочу за це подякувати готею (номери 73 і 79) !

В мене перше враження про готль складається від чистоти скла на вхідних дврях до рецепції, саму рецепцію і туалет там же. До цих атрибутів взагалі ніяких питань немає. Все блистить, дизайн зі смаком, приємно глянути.

Номери чудові і здається всі однакові. Чисто, все є ( для інфо - фен включайте не в ваній, там розетка слабка, ледве дує, краще працює в кімнаті).

Харчуввння одноманітне, зате безпечне, ні в кого живт не болів.

В готеі багато іноземців, персонал краще розуміє англійську ніж російську. Багато українців.

Море по недовгому пантону, глибина з пантону 12 метрів. Можна в тапках походити і по коралах, там трохи вище коліна.

Басейни на любий смак: 55см, 80-130см і 250-300 см, всі регулярно чистяться. Є ще басейн біля корпусів гарден вйю, 140 см здаєтья. Порадувала штучна річка з течією, там можна на матрасі залягти і тебе несе по території. Чудова ідея. Рекомедую тільки дно підмалювати в річці, трохи стерлось вже. І зробіть щось з голубами біля цього басейну, гадять прямо на лежаки.

Екскурсій нк брали, самі на таксі їздили в старе місто ( не цікаво) і в Сохо ( там безкоштовний wi-fi), пішки 5 хв ходили від готелю до вулиці Ель Меркато ( отам справді є де погуляти і дешево

скупитись, рекомендую).

Підсумок : готель кльовий, вишуканий відпочинок!

Aniuka оценила сервисы

гарні великі номера ванна басейни на любий смак персонал
важливих не виявлено
Добавлено 23.10.15 00:07 (1 843 символов в тексте)

20:52 25.10.15

Большое спасибо! Скажите, пожалуйста, при позднем приезде, питание возможно?

06:10 26.10.15

Слышать украинскую речь приходилось, а вот читать нет.
И очень забавно, оговорюсь сразу, я не филолог, НО буквы то русские.
Или я ошибаюсь и они по науке имеют другую принадлежность, ну например общеславянскую?
Только не обижайтесь, никаких намёков, просто "удивительное рядом":)))

22:25 26.10.15

Дякую за рідну мову, приємно читати. Були в цьому готелі рік тому - дуже сподобалось.Нажаль,ціни дуже кусючі , зараз.

00:36 27.10.15

Вечеря до 22:00 (або до 21:30), отримуєте браслет і Вам вільний вхід на вечерю. Якщо Ви прилітаєте пізніше, тоді Вам краще написати напряму готелю і попередити. Все можливо по бажанню Туриста!

08:59 27.10.15

Спасибо большое

10:41 29.10.15

Дякую за рідну мову! Дуже приємно

09:29 05.11.15

Или просто почитать википедию о кириллице. А, заодно, вспомнить грамматику.

09:37 05.11.15

Дякую, що знайшли час, та мали бажання написати відгук

13:23 07.11.15

Уважаемая Aniuka,

Вас приветствует Monte Carlo Sharm Resort & SPA

В первую очередь позвольте поблагодарить Вас за то, что Вы нашли время и опубликовали свой отзыв!
Ваше мнение очень важно для нас и для гостей , которые планируют в будущем посетить Monte Carlo Sharm Resort & SPA.
Мы очень рады, что отдых в Monte Carlo Sharm Resort & SPA оставил у вас приятные впечатления и Вы высоко оценили достоинства нашего отеля. Спасибо Вам за то, что Вы поделились своим позитивным опытом с другими пользователями TOP HOTELS.
Несомненно, все Ваши комментарии будут доведены до сведения менеджмента. Мы заботимся о комфорте наших уважакмых гостей, поэтому все Ваши замечания это лучший способ обратить внимание на недочеты, с целью улучшения предоставляемого сервиса и расширения спектра услуг в отеле.
Мы с нетерпением ждем Вашего возвращения в наш отель и будем рады приветствовать Вас снова в Monte Carlo Sharm Resort & SPA. Также, приймите во внимание, что в отеле действует система лояльности для постоянных гостей отеля. Пожалуйста, напишите нам перед Вашим следующим приездом в отель guest.relation@montecarlosharm.com и мы будем рады обсудить все Ваши предпочтения по номерам, заселению и остальным бонусам.

С уважением,
Вера Румянцева