Регистрация: 24.07.16

Отзыв об отеле Euphoria Bella Mare Hotel (отель был переименован 01.12.20)
июле 2016
17.07.16 - 24.07.16

3.3

Не співпадає з заявленим рівнем якості

Провели в готелі 6 днів. заселення пройшло швидко. номер був на вигляд таким, що потребує ремонту років так зо 5 вже. В нас все працювало, хоча інші гості жалілися. що доводилося змінювати номери, бо то кондиціонер, то душ були не в порядку. За 6 днів двічі пропадало світло - не знаю, з чим пов'язано, але тим не менше. Персонал говорить російською і англійською. Харчування - доволі одноманітне. Голодним не залишитеся, але й гастрономічного задоволення не отримаєте :) Хоча в загальному ключі тягне на 4.

Окреме слово про анімацію - дитяча дискотека більш менш нічого, хоча на 6 день від репертуару на 6 пісень (Малінки-малінки, танець каченять, Арамзам-зам, Таркан-Ор.. - одну. видно забула все-таки)))) починало піднуджувати. Аніматор ходила і розказувала, що в Україні була чемпіонкою з танців - дитячої дискотеки, вочевидячки. Хлопець-аніматор, турок, розважав гостей у кращих традиціях сільського весілля з додавання фраз типу "давай-харашо-взрослий-бухай". Можливо, розраховувалося на напівп'яну публіку, але оскільки бар відкривався замість 21-30 о 22-00 і закривався замість 23-00 десь 22-50, то такої публіки серед нас не було)))

Пляж - як і в попередніх відгуках скажу, що добре, що близько. Погано, що скелястий берег. Бар на пляжі, до речі, не працював. Як і не було ніяких гірок)))

Загальні враження загалом позитивні. За готелем варто пройтися магазинами місцевими і хоч раз пообідати в турецькому ресторані за межами готелю. Обов'язково вказуйте при замовленні, що бажаєте дійсно турецьку кухню, а не просто турецькі страви приготовані на наш, негострий смак :)

І основне питання: чи поїду я знову в цей готель? Ні :)

Добавлено 24.07.16 12:47 (1 650 символов в тексте)
Все отзывы Victoria (1)