Регистрация: 18.06.17
июне 2017
01.06.17 - 18.06.17

Готель сподобався. Рекомендую

Ми довго вибирали куди саме поііхати відпочивати, зупинились на даному готелі і не пожаліли. За період проживання я не побачила ніяких недоліків, номера чисті та просторі, про те там настільки цікаво що в номері ми тільки ночували)))

На рахунок харчування, були різні страви на будь який смак, все свіже, також десерти, випічка просто шикарна, любителям солодкого буде добре)

Анімація суперова!! Для мене особисто найцікавішим були розваги які організовувала група аніматорів, це починаючи з ранковоіі акваайробіки на морі та пляжного валейболу і закінчуючи різними шоу у вечері, протягом всього дня аніматори не дадуть вам сумувати)) хочу зазначити що за період мого перебування в готелі, вечірнє шоу жодного разу не повторилось, кожного дня щось інше. Було гарно, та надзвичайно інтересно. Також якщо Ви подорожуєте з дітками то іім теж буде цікаво, оскільки дитячий аніматор допоможе дітям цікаво та весело провести відпочинок.

На рахунок пляжу, хочу зазначити що пляж не піщаний тому рекомендовано взяти спеціальне взуття. Проте мені особисто галька не спричинила ніякого дискомфорту. До пляжу іти декілька хвилин.

У готелі приємна тепла атмосфера. Ми провели незабутній відпочинок.Обов'язково приііду ще раз.

розташування-5 харчування-5 сервіс-5
Добавлено 18.06.17 17:26 (1 221 символов в тексте)

20:18 14.07.17

Добрый день.Проще написать отзыв на русском или английском.Больше людей поймет.На Украине всем привет.

21:08 16.07.17

Все понятно и без перевода! Кому надо тот поймет. :)

Все отзывы Irynka22 (1)