Регистрация: 25.07.17
июне 2017
25.06.17 - 30.06.17

Були в готелі в кінці червня 2017 року. 1.Сам готель дуже...

Були в готелі в кінці червня 2017 року.

1.Сам готель дуже сподобався. Дійсно дуже велика територія, все нове, готель дуже красиво оформлений і оздоблений, пофоткатись при бажанні буде де до схочу, Номер великий, класний, все працює, великий сан вузел, балкончик, в номері є сейф - все по фен шую. До того всього можна спокійно тусувати в АКВА Блю, їсти там, кататися на гірках і т.д. Словом все, окрім жити в номері. Готелі знаходяться через дорогу, а входи просто один на впроти другого. Крім того, можна тусуватись в комплексі Лейла Ва Лейла. Це така фіча в готелі, розрахована на туристів з інших готелів і звісно, арабів. Кругла площа зі сценою посередині, навколо сцени купа стільців, навколо стільців по колу ларьки з нямкою, ще далі по колу - магазинчики з всякою всяченою. Ввечері там відбуваються танці і все в цьому руслі. Танці арабські. Комплекс вбудований в готель, туди заходити можна покійно безкоштовно, а от за нямку доведеться таки платити, якщо у вас буде бажання щось там перекусити.

2. Розміщували нас приблизно хвилин 40, при тому, що ми єдині, хто в цей час приїхав.

3. Рецепшен. Трішки тормознутий, Сейф був зачинений, довелося два рази нагадати, щоб прислали людину для його відкриття. Та ж тормознутість повторилася при виїзді, коли на рецепшені мене завіряли,що наш багаж вже в кімнаті схову, а він спокійненько собі стояв біля дверей номера. Довелось два раза бігати до номера і перевіряти, чи врешті його забрали.

4. Кухня. По великому рахунку, якщо не їсти соєві сосиски і ковбасу, то все норм. Так, лобстерів і ікри не було, але сама їжа була смачна і вибрати було з чого. Фрукти давали ріноманітні, великий вибір солодкої випічки. Кальмарів подавали один раз, один раз крабів на грилі (запороли їх повністю,вони просто висушені вийшли), кілька разів була риба на грилі. По великому рахунку в Єгипті криза, ціни знижено, тому дивно було б чекати,що в готелі раз за разом будуть готувати різноманітні морські страви.

5. Пляж. Готель знаходиться на другій береговій лінії, тому до пляжа добиратися або на таф-тафі,або пішки, в першому варінті це 5 хвилин, в другому - десь 15. Продити потрібно через територію не працюючого готелю (до речі, один з двох найстаріших готелів Шарма),а потім або спускатися на ліфті (їх два0, або пішки по сходам. Території пляжу вдосталь, а от пляжне обладнання таки ісхудалось,мда.... Лежачки старенькі, дерев"яні, місця обмивки після морської води теж просто волають про ремонт. От що реально не зручно, то це розклад таф-тафа. У нього обідня перерва, плюс останній рейс - в 17:00 в готель. І пляж офіційно закривається в 17:00. Ми були на пляжі до заходу сонця, 20:30 приблизно,так що де логіка в закриті пляжу в 17:00 і останнього рейсу - взагалі не зрозуміла. Нам то було все одно, а от у кого малі діти? Чи не логічніше було б рейси таф-тафа підганяти під захід сонця згідно пори року?

Сам пляж хороший. Приблизно половина пляжу - це типу пісчаного заходу, половина - заходимо по коралам, понтонів немає. Далі в ліво є дикий пляж. Ми до нього так і не добралися, так як думали,що достатньо пройти 200 метрів і ми на ньому. Потім нам підказали, що це не він, а туди потрібно чимчикувати 1,5 км. Але там дуже прикольно. Якщо,звичайно,ви будете плавати в масці.

На пляжі можна спокійно переобідти і не йти в готель,але є одне але. Якщо ви відпочиваєте в літку,то краще не залишатися на пляжі, згорите полюбому, як мінімум купатись ви будете,правда ж? Цього достатньо,перевірили на собі)

6. Власне,аква парк. Аква парк великий,багато басейнів, але левова його частка - для дітей. Для дорослих є 4 гірки. Одна їз них на двох, одна без круга на одного та дві для круга на 4 персони. Перша - нічого особливого,траса по якій їдеш і головне не застряти,адреналіну вона видає мало. Друга - вас ставлять в капсулу, закривають і на рахунок "фрі" під ами провалюється підлога. Адреналін я вам гарантую. Дві останні - великий круг на 4 персони (і тільки на 4), напарників вам знайдуть в черзі, або самі знайдете, і відправляєтесь ковбаситись по маршруту. Тут теж дуже весело і прикольно. А тепер про мінуси. По перше, біля гірок для дорослих тільки 13 лежаків і просто важкувато знайти місце, де залишити свої речі. Не продумано. По друге, аква парк розрахований в першу чергу (власне, як і весь готель) на туристів з інших отелів. Якщо ви візьмее буклет з екскурсіями за межею готелю, то спокійно знайдете там екскурсії і в аквапарк, і в Лейлу Ва Лейлу. З цього випливає дуже простий висновок - гірки погано справляються з потоком відвідувачів. І це не сезон! В черзі можна простояти доволі довго. Ми якраз потрапили, коли в Шармі було багато арабів. Це просто кошмар. Як в курнику. Лізуть з усіх щілин без всяких черг, роти не закривається....Короче, ви з подивом можете спостерігати картину, коли народ спускається, а ви чомусь в черзі не рухаєтесь зовсім. Ми в останній день вирішили прокататися на гірках, після поломки підйомника на гірку для чотирьох персон (там круги піднімає механізм) вся толпа арабів кинулась на 2 інші гірки. Ми вирішили принципово достояти і проїхати на четвертій гірці, на двох, до якої були не добралися. Із європейців там була тільки пара поляків. Ми простояли 40 хв, вони - не менше години. Бардак дійшов до такого стану, що інструкор просто закрив гірку і викликав охоронця, щоб навести елементарний порядок і позатусовувати своїх соплемінників в чергу. Треба віддати належне працівникам готелю, при спробах обійти чергу, вони своїх соплемінників ставлять на місце і відправляють у чергу і намагаються не допускати панібратства і халяви типу "ми ж свої", за що їм чесне спасибі. І ще одне. Аквапарк відкривається в 10, а закривається...в 17:00. Теж не зрозуміла логіка абсолютно. Там спокійно можна тусити мінімум до 19, сонце ще ого-го де в небі.

Всяки подарунки краще купувати не на екскурсіях, просто вийти через Валейлу і там купа всяких торгових точок,де все мінімум в два рази дешевше. А якщо поцікавитись ціною, а потім розвернутись,то ціна ще впаде. Так само і екскурсії. Вийшовши з Валейли і повернувши в ліво йдемо вздовж стіни готелю і нариваємось на екскурсії. Все дешевше на порядок ніж те,що вам пропонує ваш гід. І дешевше,ніж пропонують на пляжі. Єдине,що вродь масла купувати таки краще на фабриці.

При відльоті, в літак, вам не дадуть пронести ніяких рідин, включаючи воду, шампуні,масло для рук і т.д., майте на увазі. Рідини кладіть в багаж. Ми пронесли ромчик і шампусік з нашого дюті-фрі, але тільки тому,що все було упаковано і в нас був чек.

персонал номер сам готель кухня
рано закриваються пляж і аквапарк
Добавлено 25.07.17 14:47 (6 483 символов в тексте)

18:03 25.07.17

Уважаемый Гость,

Мы благодарны Вам, что Вы нашли время,чтобы написать о Вашем отдыхе в Albatros Aqua Park. Все сотрудники отеля очень рады услышать, что Вам понравился отдых у нас.

Мы взяли на заметку Ваши комментарии и передали его Всем заинтересованным ведомствам.

Все Ваши комментарии имеют для нас большое значение, только через них, мы можем стремится улучшить уровень услуг, которые получают наши гости.

Пляж государственный и отель только его арендует, поэтому состояние пляжа не совсем хорошее, но Менеджмент отеля старается найти решение на эту проблему.

Мы надеемся встретить Вас в Albatros Aqua Park в ближайшем будущем.

С наилучшими пожеланиями,
Руководство отеля.