Регистрация: 12.05.17
ноябре 2017
01.11.17 - 30.11.17

3.7

Претензия - не влияет на рейтинг

Явно не 5*

Відпочивали в цьому готелі з 12.11.17 по 23.11.17.З аеропорту доїхали десь за 30хв.,оплачували стандарт,але на рецепції за 20дол.(хотів 30)взяли фемелі рум з видом на аквапарк.Номер вбитий,обдертий але чистий,все працювало.Ми дивились і інші номери,всі вони в однаковому стані.На другий день була зустріч з гідом,він годину всіх протримав,забрав ваучер.паспорта і почав впарювати свої екскурсії,сказав якщо зараз не запишитесь на екскурсію то він не зробить дозволу на виїзд будь-куди,лише у відкрите море.Це все фігня,ми їздили і на багі,і на батискаф,і в пустелю з іншою фірмою в 3 рази дешевше і без всякого дозволу.Звичайно,якщо Єрусалим або Каїр,краще з ним,бо це далеко.Тепер про сам готель:Він старенький,обшарпаний але чистий та доглянутий,харчування нормальне,пляж чистий,риф красивий.Понтон не зручний коли хвилі.Є 3 невеликі заходи в море,але це більше для дітей щоб похлюпатись на березі.Якщо хочете лежати біля самого моря,лежаки треба займати десь 7:00-7:30.,а на вищих пляжах лежаки свобідні були.Тепер про посуд,це окрема тема:в 5* готелі пластикові чайні ложки і 100грамові пластикові стаканчики(одноразові)якщо ви берете пити з собою,на лобі-барі скляні,але їх завжди мало,то ж будьте готові пити з одноразових.Бармен на цьому лобі барі хам,маючи штук 15 скляних стаканів наливає в одноразові,але один дзвінок з рецепції все вирішив.На басейнах наливають в пластик,але твердий і багаторазовий,хоч теж дуже ті стакани старі та поцарапані,і їх теж часто не вистачало.Анімація в готелі не погана,а от вечірні шоу скучні.Лише 1 раз було вогняне шоу,решта це або караоке,або містер чи міс готелю і в тому роді.Загалом відпочили добре,але в цей готель більше б не поїхала,хоча на ту ціну він відповідає.Якщо когось щось конкретне цікавить,пишіть,відповім.

Елена оценила сервисы

риф харчування family pool
посуд лобі-бар ремонт
Добавлено 01.12.17 13:05 (1 767 символов в тексте)

22:30 02.12.17

Доброго дня. Скажіть будь ласка, басейн в аквапарку підігрівається? Чи був вітер??? Скільки ліжок в фемелі рум? Дякую за відповідь.

13:21 03.12.17

Уважаемая Елена! Вас приветствует Sunrise Diamond Beach Resort! Прежде всего, хотим поблагодарить вас за время, потраченное на написание отзыва. Касаемо комнат, хотим обратить Ваше внимание, что с начала 2017 года в отеле стартовал план обновления номеров, и в ближайшем будущем все номера будут отремонтированы.Нам очень жаль, что Ваш отдых не оправдал Ваших ожиданий и вы не обратились к Гостевому Сервису во время Вашего прибывания в отеле для устранения возможных недочетов. Тем не менее, все Ваши комментрии были переданы руководителям соответствующих отделов, а также донесены до высшего менеджмента. Мы искренне надеемся, что Вы еще раз приедете в наш отель уже в качестве постоянного гостя и мы обещаем Вам, что Вас следующий отпуск с нами превзойдет Ваши ожидания! С уважением, Гостевой сервис

12:49 07.12.17

Доброго дня.басейн в аквапарку був теплий бо він дуже мілкий,підігрівається точно сімейний басейн.Ми повертались додому 23.11,вітер був 2 дні дуже холодний,а 24.11 повертались наші друзі і казали,що вітру не було взагалі.У фемелі рум 2-ліжка півтораспальних,які можна зсунути,і 1 двохповерхове(всі фемелі однакові)