Регистрация: 03.01.18
январе 2018
01.01.18 - 25.01.18

Відпочивали з 14 по 21 січня. Приїхали в готель...

Відпочивали з 14 по 21 січня. Приїхали в готель в 8-00 розмістили відразу, сніданком нагодували за це спасибі. Готель тихий, спокійний, анімації немає, ресторан на території сусіднього готель, перекусів як заявлено ніяких немає, тільки сніданок, обід та ужін. Кормят нормально завжди можна знайти щось на свій смак. До моря хвилин 5-10 дивлячись як йти. Заявленого більярду немає.

Басеін з підігрівом тільки один, людей біля басейну немає всі тусят на морі. Бар біля басейну працює до 22-00 якщо є люди, і то бармена треба шукати. Є комарі, правда їх труять 2 рази в день вранці і у вечері. Співробітники готелю працюють добре, можу сказати чому не рекомендую, Коли їдиш в готель читаєш, що там є, і коли приїздиш очікуєш те що в описі готелю, а воно не відповідає, я їхала розраховуючи на опис.

Лобі бару в готелі немає, є в сусідньому Сонеста БИЧ, але платний. У морі купатися можно було завжди, був зелений прапор ,якщо поплисти в ліво там є корали і рибки різні наполеон, мурена, скати, ну і купа різних маленьких кольорових,якщо купатися то краще в право на сусідній готель. Купатися можна не вигоняють, якщо з нашого пляжу то потрібні коралки, з сусіднього пляжу можна без них. Чи поїду я ще сюди? Напевно ні. Опис готелю не відповідає дійсності.

опис готелю не відповідає дійсності.
Добавлено 24.01.18 15:14 (1 257 символов в тексте)

19:12 24.01.18

Уважаемая госпожа Оксана!
Примите наши самые тёплые пожелания от Sonesta Beach Resort & Casino 5*.
Благодарим, что уделили время и написали Ваш отзыв относительно Вашего пребывания в нашем отеле. Ваша обратная связь всегда важна для нас для того, чтобы улучшить наш сервис.

Ваши пожелания были рассмотрены и переданы руководству.

С наилучшими пожеланиями,

Все отзывы Оксана (2)