Регистрация: 12.07.18
июне 2018
28.06.18 - 07.07.18

4.2

Корректный отзыв - Архив: не влияет на рейтинг
Отзыв по отелю до реконструкции (не влияет на общий рейтинг)

Відпочинок в цілому вдався.

Відпочивали двоє дорослих і дитина 4 роки. У готель приїхали зранку. Вже десь за 40 хв. заселили. Кімната №255 поруч головного приміщення. Номер великий, тераса маленька, але з видом на море. Ванна з біде. Мебель старенька, так і просить оновлення. Хотіли номер поміняти, щоб ближче до моря, просили 10$ за ніч. Залишили так як є. Кондиціонер в номері гуде, в принципі спати не заважало. Одного вечора зламався, десь за 2 год. полагодили. В принципі розміщення кімнати було зручно, поруч ресторан і до моря не далеко.

Кухня - рис, спагетті, вермішель, піца, картопля фрі, два вида супа, телятина і курка постійно. Риби практично не було. Їжі вистачало для кожного смаку. Вже за пару днів дегустування всіх кусняшок почались проблеми зі шлунком. Таблетки стали в нагоді (бов'язково беріть із собою). За добу все стабілізувалось. Але в раціон включили супчики і вівсяну кашу на сніданок. У дитини проблем з травленням не було, їла звичну для неї їжу і в помірній кількості. З фруктів - диня, виноград, апельсини, фініки, банани. Солодощі всі смачнющі. Овочі теж на будь-який смак.Ми брали помідори і огірки, із білим сиром чудове поєднання. Хто не встиг поснідати, біля головного басейну булки, круасани, ковбаска, овочі і джем . По обіду там готують гамбургери і піцу. Піца суто сирна, але смачна.

Басейн о 6 вечора вже закривали, це мінус, дитина хотіла ще бовтатись у воді. Лежаки біля басейну інколи було важко знайти, а от на пляжі їх завжди повно вільних. Море тепле, з води практично не вилазили. Прекрасний риф, корали, рибки. Маску з трубкою можна придбати у старому місті (5-10 $ як сторгуєтесь). Далекувато, але з дитиною ходили. Для дітей і для дорослих обов’язково брати спец.взуття ( у готелі є крамничка, продають коралики за 5$), босяком не ходили.

На барі соки їхнього виробництва, кола, фанта, спрайт, сода, пиво, сокові напої, чай Несті, кавові апарати (еспресо натуральне, лате, капучіно), вода бутильована. Вино червоне (більше сподобалось) і біле. Коктейлі особливо не пробували.

Інтернета в готелі нема. Рекомендую по приїзду в аеропорту зразу ж купити картку (Водафон або Orange) . Ми брали водафон 5$ 4 Гб, нам вистачило з головою , хоча були місця де він погано працював.

Територія готелю красива, доглянута, зелена м’яка травичка, квітучі дерева.

Анімація є, але ми особливо не приймали участі. Їхали за морем, його і отримали.

Готель сподобався. Єдине, потрібно терміново робити ремонт і оновлювати мебель.

Тераса

Вид з номера

Добавлено 12.07.18 10:14 (2 444 символов в тексте)

21:37 14.07.18

скажіть, будь ласка, діти могли купатися в морі біля берега, чи тільки з пантона?Дякую

09:39 15.07.18

я з дочкою купались біля берега, але там тільки по коліна води. бувало інколи море відходили, то взагалі мілко було. якщо дитина не вміє плавати, то беріть желет, і сміло плаватимете з пантона.

12:37 15.07.18

Здравствуйте, Катерина!
Мы благодарим Вас за выбор нашего отеля. Мы хотели бы поблагодарить Вас отзыв, так как данная информация очень важна для улучшения качества сервиса. Это позволит скорректировать наши действия и избежать дальнейших ошибок.
Относительно интернета, на территории отеля есть бесплатный Wi Fi в лобби, с медленной скоростью. По поводу купания, сообщаем, что один из бассейнов работает до 12 ночи для взрослых.
Мы надеемся , что у нас будет возможность снова приветствовать Вас в Royal Grand Sharm отеле.
С уважением,
Айман Эльмохаммади