Регистрация: 08.04.17
январе 2019
12.01.19 - 20.01.19

Чудовий готель

Відпочивали з подругою в січні. Це моя 5 поїздка в Шарм і можу сказати що цей готель один з найкращих. Персонал який турбується про своїх гостей, різноманітна смачна їда, неперевершене море, риф і рибки це взагалі окрема тема( просто нереально казково )! Все це і набагато більше це готель Jaz Fanara! Кожного вечора цікаві шоу програми і жива музика. Анімація не нав‘язується. Команда аніматорів, а зокрема Кіто дуже стараються! Також хочу порадити вам фотографа Мідо (їх там два, ідіть до Мідо! ) Хороша, добра,весела людина, все розкаже як вам стати, де нахилитись :) Засилили у номер Суперіор такий який ми і бронювали, навіть можна було вибрати який саме ми хочемо , з якої сторони. Номера чисті, ретельно прибирають! Хоча я на це уваги не звертаю, мені важливий відпочинок а не придирки до персоналу ! Єдине що можу сказати , що я очікувала що будуть викладати різні фігурки з рушників, оскільки у всіх попередніх готелях це робили. Але це не проблема зовсім. Хочу подякувати всій команді персоналу готелю Jaz Fanara за незабутній відпочинок! Ви всі круті! Бажаю Вам процвітання і хороших добрих туристів!

Логотип отеля

Риф їжа персонал басейн море аніматори фотограф
Немає!
Добавлено 24.01.19 13:38 (1 112 символов в тексте)

19:03 25.01.19

Дорогие гости,

Мы благодарим Вас за выбор Jaz Fanara Resort.
Генеральный менеджер и вся команда отеля хотели бы поблагодарить Вас за ваш положительный отзыв. Каждый Ваш отзыв дает нам сильную мотивацию для повышения уровня предлагаемого сервиса.
Еще раз благодарим Вас за отдых в нашем отеле и Ваш отзыв.

Guest Relation Team

Все отзывы VikaB (2)