Регистрация: 21.10.19
октябре 2019
05.10.19 - 12.10.19

3.7

Очікували хорошого відпочинку, але не все так класно...

Відпочивали в даному готелі з сім’єю з 5 по 13 жовтня.

Приїхали в готель близько 20 год. Номер дали впринципі швидко. Ми ще з України доплатили 80$ за номер Sea wiev. Одним словом цього робити не варто. Номер нічим не відрізнявся від звичайного, оскільки всі номери готелю виходять на море, просто якісь номери ближче, якісь дальше. Моя порада: даєте на місці 10-20$ і вам дають хороший номер.

Плюси:

1.Пляж. Це як на мене головна перевага даного готелю. Їх аж чотири !, 2 з них з піщаним заходом в море, 2- суто для релаксу.

2.Рибки. Їх тут тьма. Сам риф на 4*, але різновид рибок вражає. Ми тут бачили і черепах, і здоровенних скатів, і мурену, і рибу-крокодила і тд.

3.Чистота. Готель реально чистий. Полотенця міняли кожного дня, прибирали не для «галочки».

4.Піша доступність до Наама Бей. Від готелю до Наама Бей променадом 15-20 хв пішки + кожного вечора туди їздить автобус з готелю. Тому ми майже кожного вечора робили собі таку прогулянку.

5.Відсутність вітру + гарний краєвид. Готель знаходиться в бухті і з обох сторін захищений від вітру. Відповідно хвиль тут також не буває. Готель знаходиться на скалі, тому вигляд тут звісно чудовий як на море, так на Наама Бей. Переважно лежаків вистачало всім.

Мінуси:

1.Їжа. Це жах...Основне правило даного готелю - якщо не прийшов їсти коли відкривається ресторан на сніданок/обід/вечерю - забудь за їжу. Вибору взагалі не було. Кожного дня одне і те ж. Ми не є прискіпливими до їжі, морепродуктів нам не потрібно, але вибачте мене, на ранок/обід/вечерю квасоля - варена, пюре, в томаті , в салаті- ну це вже перебор. Можливо ту всю їжу можна було б їсти, якби не їхні приправи. Все якесь перчене, гостре і взагалі ніяке. Хоча готель відноситься до європейської мережі, їжа, на мою думку, не для туриста з Європи. А останні 3 дні вся наша сім’я взагалі не могла вже нічого їсти через проблеми зі шлунком. Я останню добу по дорозі додому взагалі нічого не їла через цю жахливу їжу з готелю Movenpick!!! А-ля карте - теж не варіант. І ці дурні талони на морозиво. Я «блін» плачу такі гроші за al inclusive, щоб потім ходити і за кожну кульку давати талон?

І ще дуже класна «розвага» - береш полотенця / ідеш на бар за коктейлем на пляжі - ти мусиш пам’ятати номер своєї кімнати, адже там сидять працівники зі списком всіх номерів, і вони пів години шукають твій номер і перевіряють що в тебе - Al чи HB, давати тобі той коктейль чи ні... це ж так важко - дати нам ці браслети і не паритись з цими списками.

А в ресторані напій напевно треба замовляти ще за добу. Тобто підійти на бар у людей можливості немає. Ви сидите вже з їжею, чекаєте поки до вас через 10 хв нарешті хтось підійде і запитає чи хочете ви щось пити, (обов’язково не забувайте за номер кімнати! Вони його тут також перевіряють).. і потім ти чекаєш ще 10 хв своє замовлення, а його виявляється переплутали і віднесли комусь іншому. І по факту тобі приносять напій коли ти вже доїдаєш останній шматок..Можливо це такий вид економії в даного готелю?

2.Анімація. Ми її взагалі не бачили майже. Хоча це є + для тих, хто якраз і не хоче бачити аніматорів і брати участь в їхніх конкурсах)

3.Дуже мало зелені. Ми маємо з чим зрівнити і можемо сміливо сказати, що цей готель не можна назвати «зеленим», адже зелених насаджень тут майже немає, відповідно в обід під розжареним сонцем цей готель перетворюється на справжнє пекло.

4.Відсутність холодної води. Кожного дня орієнтовно о 5 вечора закривався пляж (як завжди до заходу сонця) і відповідно всі туристи ішли в свої номери приймати на вечір душ...Ми жили на останньому (5-му) поверсі. Уявіть моє здивування, коли я вся з ніг до голови встигла намилитись милом, і ....я включаю воду - а її нема! І я стою 20 хв, вся в піні, і чекаю щоб нарешті всі з 1 по 4 поверх прийняли душ, і в мене нарешті з’явилась вода! Але це ще не всі «приколи». Я, закінчивши нарешті прийом душу через 30 хв, іду відповідно сушити волосся. І тут ще один «нежданчик» - фен вже не працює! Клаааас!

Одже, якщо ви їдете в Шарм тільки! через море і вас влаштовує їсти кожного дня одні і ті ж 5 видів бобових і незрозумілого рису з приправами, чекати по 20-30 хв щоб прийняти душ, то можете сміливо вибирати даний готель! Але своїх грошей і 5* він точно не вартий.

Пляж вид чистота піша доступність до Наама Бей
Їжа перебої з холодною водою довге обслуговування в ресторані
Добавлено 21.10.19 21:48 (4 229 символов в тексте)

01:17 13.11.19

А чи не логічно було б замовляти в ресторані напої до того як іти набирати їжу? Щоб коли ти прийшов з тарілкою офіціант приніс якраз і напій.

21:25 13.11.19

Якби все було так просто..
По факту це тоді треба сісти комусь, чекати офіціанта (він ж не одразу підходить до тебе). за той час вже за їжею здоровенна черга. +вони не завжди пам’ятають що саме ти замовив, оскільки зазвичай замовлення приймають одні, а приносять - інші

Все отзывы Диана (1)