Регистрация: 30.01.17
апреле 2018
19.04.18 - 29.04.18

Мини отзыв - не влияет на рейтинг

Відпочинок з дитиною 6 років і друзями

Готель обирали за відгуками на tophotels. В пріоритеті був комфортний відпочинок для дитини, бо летіли з нею закордон вперше. Величезним плюсом готелю є наявність водяних гірок - радості дитини не було меж.

Харчування, як для мене, було смачним, чоловікові хотілося б більшої різноманітності м'яса.

Вигляд з номера в нас був на басейн - шумно не було.

Пляж. На пляж їздили автобусом готелю. Пішки іти далеко і в обід спекотно. Море для дитини чудове: вхід пологий, плавають рибки. Якщо спускатися з понтону, то там глибина велика, але неймовірний кораловий риф з різними рибками.

Ходили щовечора на дитячу дискотеку, шоу. Одного разу брали таксі, щоб поїхати в центр. За межами території готелі в пішій доступності немає нічого цікавого, але ми це знали.

Брали екскурсію на гору Мойсея(без дитини) - іти вночі в гору і зустрічати схід сонця на вершині гори це неймовірно(лиш дуже сильний холодний вітер перед світанком). З дитиною їздили на екскурсію : Кольоровий каньйон, катання на верблюдах і снорклінг в Blue Hole.

Відпочинком були задоволені, але наступного разу обрали б краще один з готелів CHARMILLION на першій лінії, щоб не бути прив'язаними по часу до відправки автобуса.

Леся оценила сервисы

Качество сервисов и обслуживания

Удобство расположения

Инфраструктура отеля

Аквапарк коктелі доглянута територія
Відстань до моря
Добавлено 22.07.20 17:39 (1 193 символов в тексте)

14:06 31.07.20

Уважаемая леся!
Большое Вам спасибо за выбор нашего отеля для Вашего отдыха и за Ваш отзыв. Мы очень рады, что Вы остались довольны Вашим отдыхом и мы искренне надеемся, что для своего следующего отпуска Вы все-таки опять выберете наш отель!
С Уважением и наилучшими пожеланиями, Тамара (представитель по работе с гостями отеля Charmillion Club Aqua Park).

Все отзывы Леся (4)