Регистрация: 14.03.21
Отдыхал C маленькими детьми в
феврале 2021
25.02.21 - 04.03.21

рекомендую

Відпочивали з друзями в кінці зими. Готель можно сказати не поганий, гарне харчування. Давали на вечерю один раз крабів, щось схоже не червону рибу на грилі та кожного дня гриль. Обід був як у всіх готелях Єгипта, сніданок також. Номера великі та чисті. браслети не знімають ро виселинню. Аніматорам окрема подяка, чудові люди. Але один мінус, трансфер на море, ходить рідко кожну години. не встиг на автобус гуляй години, пішком не реально але можно. Потрібно врахувати, що потрібні квитки щоб зайти на тереторію готеля і щоб пройти на пляж. квитки видає водій автобуса.

Евтушенко Сергей оценил сервисы

не велика тереторія але гарна чудовий аквапарк як дорослий так і дитячий чудові аніматори та персонал
трансфер на море кожну годину.
Добавлено 14.03.21 19:58 (571 символов в тексте)

17:04 06.07.21

Уважаемый Сергей!
Прежде всего хотелось бы поблагодарить Вас за выбор нашего отеля для Вашего отдыха и за то, что Вы нашли для нас время поделиться своими комментариями. Также позвольте Вас проинформировать, что все Ваши комментарии были переведены и донесены до нашего руководства. Искренне надеемся на новую встречу с Вами!
С Уважением и наилучшими пожеланиями, Тамара (представитель по работе с гостями отеля Charmillion Club Aqua Park).