Регистрация: 17.03.21

Отзыв об отеле Royal Tulip Beach Resort (отель был переименован 01.11.22)
марте 2021
07.03.21 - 14.03.21

Чудовий відпочинок

Нам дуже сподобався готель Royal Tulip.

А зараз все по черзі:

Прилетіли ми в аеропорт Хургади, дорога до готелю зайняла близько чотирьох годин. Приїхали десь об 11 годині, зразу дали ключі від номеру.

Дочекавшись обіду та пообідавши, пішли на пляж. Такої неймовірної краси ми, навіть, не чекали. Передати словами колір моря неможливо, це треба побачити на власні очі. Коли їхали в цей готель, читали відгуки інших туристів і знали, що тут довгий пірс. Він дійсно довгий, але цю дорогу ви проходите з величезним задоволенням, тому що спостерігаєте за тією красою, яка знаходиться не тільки навколо вас, а ще й у морі. Навіть на мілководді можна побачити безліч гарних рибок. А вже коли пірнете в море, то взагалі... Корал живий та дуже барвистий, бачили, навіть черепаху.

Тепер про сам готель:

Територія дуже велика, зелена, багато басейнів. Персонал ввічливий. Всюди чисто. Пляж теж великий, завжди є багато вільних місць. В ресторані смачно готують.

Анімація:

Знали, що готель знаходиться в пустелі і поряд нічого не має, немає де особливо погуляти, тому переживали. Але даремно. Тут є чим зайнятися ввечері, та і вдень. Кожного вечору якась цікава програма. Тут вам і містер, і міс, і танці, і вгадай мелодію. А особливо нас вразило вогняне шоу.

Вдень теж є чим зайнятися бажаючим: йога, волейбол, стрейчінг,... Особливо сподобались аніматори Юлія(наша співвітчизниця) та Сеіф, та ведучий Зидан.

І на останок:

Декілька днів був сильний вітер, великі хвилі, але це не завадило нашому чудовому та незабутньому відпочинку.

Добавлено 17.03.21 10:12 (1 538 символов в тексте)
Все отзывы Тетяна (1)