Регистрация: 19.05.21
мае 2021
11.05.21 - 17.05.21

В даному готелі відпочивали 6 ночей. В загальному враження...

В даному готелі відпочивали 6 ночей. В загальному враження лишились дуже хороші.

Розташування готелю дуже зручне для відпочинку. В одній будівлі знаходяться спальні номери, каіе_ їдальня, сауна, пвлінг, масаж різних видів + 50 м. до моря. Пляж піщано_ гальковий. Шезлонги і рушники безкоштовні.

Обслуговування на професійному рівні. Це стосується як кухні, номеру, де ми перебували, так і різних видів відпочинку.

В номері завжди було чисто, так як щодня тех. персонал робив вологе прибирання, через кожних два дні змінював постільну білизну і через 2 дні_ рушники.

В кухні _ ідеальна чистота. Привітні поварі з усмішками на обличчях демонстрували широкий вибір смачної , різноманітної їжі. Так як з нами була дитинка ( 1.5) , дитяче меню + дитячі стільці допомогли нам не хвилюватись про комфорт дитини.

Що стосується дозвілля. Безкоштовний way fay, фіт нес клуб, кафе бар на бляжі, сауна, анімації для діток, фаєр шоу, караоке приємно нас здивували.

ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ ПРАЦІВНИКУ ІЗ ТУРАГЕНСТВА СORATRAVEL, ОЛЕНІ. ДІВЧИНА ЗМОГЛА ПІДІБРАТИ НАМ САМЕ ТАКИЙ ГОТЕЛЬ, В ЯКОМУ МИ ПЛАНУВАЛИ ПРИЄМНО ТА БЮДЖЕТНО ВІДПОЧИТИ. У ОЛЕНИ Є ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО КЛІЄНТА. І ЩО ПРИЄМНО ЗДИВУВАЛО_ ВОНА ЗАВЖДИ НАЗВ'ЯЗКУ ( В НЕРОБОЧИЙ ЧАС ТЕЖ

Даний готель я із впевненістю рекомендую як дорослим , так і молодим особам, зокрема сім'ям з дітками.

Добавлено 19.05.21 22:25 (1 357 символов в тексте)

17:41 23.05.21

Приветливый, семейный, уютный отель. В начале сентября третий раз с большим удовольствием буду в Боне.

Все отзывы Галина (1)