ADD REVIEW ABOUT HOTEL
Reviews: 1
Comments: 0
Readership: 520
Photos: 0
Vacation as a With family in
July 2021
01.07.21 - 31.07.21
- Do not recommend the hotel

3.5

5- accommodation

3 service

3 food

Correct review - affects rating
оригинал отзыва перевод на русский

Персонал жахливий

Відпочивали з сім’єю в кінці липня у цьому готелі. Сама будівля нова, цікавий інтер’єр, гарно продумане лоббі, чудові тераси. Однак, всю цю красу персонал не береже взагалі. Готель прибирають погано, а номери взагалі жахливо: за 7 днів підлогу фактично мили лише раз, полиці та столи лише двічі; дзеркало, яке біля умивалтника взагалі неивмтирали; душові не прибирали. В загальному ресторані прибирання у більшості персоналу (не в усіх) зводилось до стяхання зі столу крихт на стільці. Щодо так званої концепції готелю, для прикладу безкоштовного відвідування хамам чи 15 хв масажу, то це взагалі жах. На рецепції спа-центру працює світловолоса російмькомовна жіночка, яка в разі якщо ви не замовляєте платні процедури, хамить і відмовляє в можливості відвідування безкоштовно спа-кімнат. Настільки не приємна людина і не професіонал своєї справи, що зіпсувала все враження про готель з перших днів.

Взагалі в готелі є 4 бари (з них 1 на пляжі), з яких лиш в одному є всі напої; інші є пропонують вибір з дешевих (не більше 10 позицій) варіантів коктейлів чи алкоголю. Крім того, бар, що працює цілодобово - після 12.00 ночі платний, однак про те, що потрібно платити кошти письмово попередження нема, а бармен, виписавши від руки чек, відмовляється, вимагає оплату - навіть якщо після такої новини гість відмовляться від замовлення.

Єдина хто була приємною, приватною та справжнім професіоналом і склала хоч якесь позитивне враження про готель - це Людмила, яка працює на рецепшені; вона справді вирішувала всі питання та допомогла у всіх проханнях; їй величезне ДЯКУЮ.

Готель можливо був би не поганим, але персонал (за вийнятком окремих справді чудових людей) повністю зіпсував враження та відпочинок

TRANSLATE
Advantages
новий гарний інтер’єр та екстер’єр
Disadvantages
жахливе обслуговування прибирання номерів та хамовита білявка у спа-центрі
Added 02.08.21 17:34 (1 710 characters in the review)
Add comment
Complain

16:31 25.09.21

Уважаемая Ольга,
Мы хотели бы поблагодарить вас за то, что уделили время и поделились с нами своими впечатлениями об отдыхе. Нам искренне жаль, что время, проведенное Вами в нашем отеле не соответствовало Вашим ожиданиям. Мы стараемся сделать все возможное, чтобы каждый из наших гостей получил максимум удовольствия от отдыха в Bosphorus Sorgun.Целью нашего отеля является жeлание обновления и повышение качества обслуживания. Для этого используються данные,получемые от анализа отзывов наших гостей,при личном общении и от Отдела по Работе с Гостями,куда Вы можете обратиться во время вашего прибывания т.е. все предложения,критика, пришедшие oт вас,рассматриваются и проводятся необходимые работы в этом направлении.Некоторые меры мы предпринимаем сразу,а некоторые вносим в годовые и полугодовые планы.
Мы хотели бы сообщить вам, что моменты, которые вы выделили в отзыве,так же будут рассмотрены и проконтролируются cоответствующим отделом
Мы были рады приветствовать вас в нашем отеле. Надеемся увидеть вас снова.
С наилучшими пожеланиями,
Bosphorus Sorgun Менеджмент