Регистрация: 15.09.21

сентябре 2021
05.09.21 - 13.09.21

2.7

Не рекомендую

Добрий день. Відпочивали на початку вересня.

Я не конфліктна людина і ніколи не люблю писати негативних відгуків, але тут перейшло все межі.

Настрій був зіпсований вже по дорозі в готель, коли наш гід і водій не знали розташування готелей, куди везуть людей, і всю дорогу кричали і сварилися.

Коли нас привезли в готель, то , як вже тут неодноразово згадували, вільних номерів не було і нас поселили через дорогу (ми ще в турагенції декілька разів нагадували про те, щоб через дорогу не селили). Компенсували це безкоштовним інтернетом та сейфом. Наступного дня нас переселили в номер, вікна якого виходили на дорогу у шість полос ( про те, що готель розташований біля автомагістралі, ніхто не попереджав). Вікна без звукоізоляції - спати неможливо. Щоб поміняти номер на іншу сторону готелю- доплата. Ми доплатили- і тут знову сюрприз : номер настільки накурений, що дихати неможливо, вся постіль штори, тюлю смерділи димом. Під ліжками не прибирали давно. Кондиціонер і витяжка в туалеті не почищені - пороху і бруду аж клаптями висіло.

Шампуню і гелю не було (хоча я завжди користуюся своїми), але не називайте себе тоді готелем на 5 *. Рушники були пропитані хлоркою так, що провітрювали їх цілий день.

На рецепшині хамлять, треба постояти і почекати, поки завершать свої справи і звернуть увагу на тебе.

Про гіда окремо. Взагалі не розумію для чого вона там, напевно, щоб зібрати гроші за екскурсії. Коли ми їй відповіли, що подумаємо про екскурсію, вона відповіла : " Вы мне не интересны". Це таке привітне відношення до туристів!!!!!!!!????

Щодо кухні, то їжі було вдосталь і різної, хоча багато страв були зіпсутими незрозумілими приправами, тому багато їжі просто викидали. Треба їх ставити окремо, щоб її брали ті, кому така їжа подобається. В п"ятницю був рибний день- все дуже смачно . В рибний ресторан краще не йти- нема вибору і сервісу, який вказує , що це ресторан.

Басейн з хлоркою.

На пляжі ніхто не прибирав. Повсюду курили і ти цим дихав. Пісок весь в окурках і дрібному сміттю. У морі є велике каміння, тому ходили купатися на сусідній пляж. Лежаки поламані і без матраців- неможливо нормально лежати.

Біля готелю тече якась вода, де зливають каналізацію, хоча там багато риби і черепах.. Час від часу вона текла у море. Запах був неприємний.

Остання ніч, за яку ми заплатили, просто пропала, бо виїзд був о 2 ночі.

Якщо ви хочете нормально відпочити і не зіпсувати собі настрій, то оминайте цей готель.

Дуже розчарована.

привітний персонал у ресторані
працівники на рецепшині розташування шум пляж лежаки
Добавлено 15.09.21 17:07 (2 482 символов в тексте)
Все отзывы Любов (1)