Регистрация: 17.09.21
Читательский охват:
августе 2021
08.08.21 - 16.08.21

3.7

Непроверенный отзыв - не влияет на рейтинг

Відпочивали з дітьми

Це моя 4 поїздка до Туреччини, і перший коментар про готель. Ми дуже довго вибирали готель так як їхали з малими дітьми, тур оператор нам запропонував цей готель, по ціні він був не дешевий. Добирання до готелю було жахливим, але в цьому вина Корал тревел, 40 хв ми сиділи в автобусі в аеропорту, майже 4 години в дорозі до готелю, наш готель був 8. Коли приїхали поселили не зразу хоча це було близько 17 год, за номер з видом на море хотіли доплату 200$. В кінці засели в 2 звичайні номери. Сам нномер чистий, стильний, але на рахунок прибирання це був жах, вологого прибирання підлоги не було взагалі. У нас меленька дитина ходила з грязнющими ногами, коли ми залишили гроші просили помити підлогу, економка не розуміла ні англійської, ні російської мови, нам ліжєко посипали пелюстками, а підлога всеодно була грязна. Для мене перші три дні відпочинку були жахливі, а потім на пляжі я почула як інші гості говорили що у них дуже грязно у номері, я зрозуміла що ми не одні і трохи заспокоїлась.

Про море... захід у море перші 2 метри нормальний, потім таке каміння, що я пошкодила палець на нозі так,що залишилась без нігтя, до обіду вода ще чиста, після обіду через велику кількість людей просто болото..

Окремо хотіла зазначити гіда від корал Рашида, це просто {удалено модератором}, якому я хотіла вдарити в писок. Коли на другий день по приїзду він зібрав усіх гостей в залі, мене з маленькою дитиною просто криком вигнав, так як дитина щось там собі бормотала, дитині на той час було 11 місяців. Я хотіла послати його на х.. На слідуючий день я прийшла щоб забрати ваучер, висказала йому все що думала, так як пізніше почула що він вигнав усіх хто були з дітьми. Так як такі туристи йому не цікаві він розуміє, що ніхто не буде тягати дітей по екскурсіях.

Харчування в готелі супер, було багато риби і м"яса. Також стійка з дитячим харчуванням.

Другий раз ми б в цей готель не їхали.

Читать полностью на TopHotels

Харчування
ПРибирання гід захід в море
Добавлено 17.09.21 15:41 (2 006 символов в тексте)

11:51 23.06.22

добрый день, дорогой гость, спасибо за ваш отзыв.