сентябре 2024
12.09.24 - 27.09.24

Не подтвержден - не влияет на рейтинг
Отзыв написан из отеля

Классный відпочинок ,крутий персонал

“Відпочивала в готелі Ivy Cyrene Sharm і залишилася дуже задоволена! З моменту прибуття все було організовано на високому рівні. Персонал привітний, усміхнений та завжди готовий допомогти — відчувалася справжня турбота про гостей. Номер просторий, чистий, із чудовим видом на море, а щоденне прибирання робило перебування ще комфортнішим.

Харчування в готелі заслуговує на окрему увагу: великий вибір страв, які змінюються щодня, багато фруктів та десертів. Особливо сподобалася можливість спробувати місцеву кухню, яка вразила своєю різноманітністю та смаком. Анімаційна команда — це окрема історія! Вони створювали настрій на весь день: веселі ігри біля басейну, йога вранці та яскраві вечірні шоу. Жоден день не був схожий на попередній, завдяки їхнім старанням.

Пляж чистий, з комфортним заходом у воду, а кораловий риф поруч дозволяє насолоджуватися підводним світом без додаткових екскурсій. Басейни також доглянуті, завжди є вільні шезлонги.

Готель ідеально підійде для тих, хто хоче поєднати релакс з активним відпочинком. Це місце, куди хочеться повернутися знову і знову. Рекомендую всім дівчатам, які шукають відпочинок з комфортом і хорошим сервісом!”

крутий персонал чисті номери територія їжа дуже смачна великий вибір страв на любий смак
все сподобалось для себе мінусів не виявила
Добавлено из отеля 12.09.24 12:15 (1 196 символов в тексте)